Our new Facebook page - Dbeckhamcz fans - HERE

Inter Miami 6:2 New York Red Bulls

05. 05. 2024  11:02 - přečteno 166x

Miami přejelo 6:2 New York Red Bulls a stále tak drží 1. místo v tabulce východní konference.

Callender musel poprvé zasahovat v 8. minutě. Za Miami prověřil ve 24. minutě gólmana Messi. O 6 minut později šli hosté do vedení. Minutu před poločasem trefil Avilés hlavou tyč.
3 minuty po změně stran vyrovnal po přihrávce Messiho Rojas. O 2 minuty později poslal Miami do vedení Messi. V 60. minutě musel zasahovat Callender, ale byl připravený. O chvilku později zvýšil Rojas po přihrávce Messiho na 3:1. Pak následoval hattrick Suáreze, kterému na něj stačilo 13 minut. Na všechny góly mu nahrál Messi. V nastaveném čase ještě hosté snížili z penalty na konečných 6:2.

Další duel odehraje Miami 12. května v Montréalu.

Góly: Miami - Rojas 2x, Messi, Suárez 3x; Red Bulls - Vanzeir, Forsberg (pen.)
Střely: 16 - 15 (na bránu 7 - 5)
Žluté karty: 1 - 3
Červené karty: 0 - 0