Our new Facebook page - Dbeckhamcz fans - HERE

New York City 2:0 Inter Miami

24. 07. 2022  20:28 - přečteno 2323x

Miami odehrálo v noci duel proti New Yorku City, kterému podlehlo venku 0:2. Jelikož jsem na dovolené, tak tentokrát jen velmi stručně:

Domácí se ujali vedení ve 12. minutě. Po půlhodině dal New York další branku, ale tentokrát ji rozhodčí neuznal kvůli ofsajdu. Za Miami prověřil do poločasu gólmana Gibbs. většina dalších pokusů Interu byla zblokována nebo skončila mimo bránu.
Po změně stran pokračovaly nepřesné nebo zblokované střely na obou stranách. V 75. minutě pak domácí zvýšili na 2:0. V závěru měli dobré šance Higuaín a Rodríguez, zkorigoval výsledek se ale Miami nepodařilo.