Our new Facebook page - Dbeckhamcz fans - HERE16 let webu dbeckham.cz

03. 05. 2024  09:31 - přečteno 120x

A je to tu zas. Uteklo to jako voda a slavíme další narozeniny - už 16!

Pojďme se ohlédnout zase za statistikou, alespoň co se týče toho nejzajímavějšího:
celkem návštěv na webu: skoro 834 000
průměrná návštěvnost za měsíc: necelých 500 a stále na stránky chodí hodně lidí i ze zahraničí
celkem napsaných článků: 5 286
fotky v galerii: galerii jsem bohužel musela úplně zrušit. Začalo s tím být dost problémů a také systém začal haprovat. Momentálně je zde galerie pouze minimální. Snažím se sem dávat aspoň odkazy na aktuální fotky nebo sem přidám aspoň něco.
celkem fanoušků na sociálních sítích: poté, co mi zablokovali původní profil na FB (bezdůvodně) a nebyli mi schopní dát ani vysvětlení, se počet fans na sítích logicky hodně zmenšil, protože na FB jich bylo nejvíc. A jelikož mám všechny profily veřejně přístupné i pro nefollowery, tak chápu, že to nikoho dát follow nebo to se mi líbí nenutí. Nechci ale z profilů dělat profily neveřejné a honit tím fanoušky. Samozřejmě ale za každý Váš lajk nebo follow budu ráda :-)

A co dál? No stále plánuji ve webu pokračovat, i když toho času je méně a méně a provoz stojí peníze, ale snažím se, jak jen to jde. Přijde mi totiž škoda to všechno zahodit. Navíc stále platí, že jsme jediná stránka o Davidovi, která je aktualizovaná. Nedávám sem už úplně vše, co se objeví na sociálních sítích nebo internetu, protože to prosně nejde časově stíhat, ale všechny důležité informace sem vždy přidám a snažím se, abyste nepřišli o nic podstatného. Nějaké hodně bulvární informace záměrně nepíši, protože z těch stránek nechci dělat další bulvární plátek. Dál hodlám pokračovat v článcích ze zápasů Interu Miami, protože i když David už dlouho nehraje, dost se ho to týká a všimla jsem si, že alespoň některé z Vás to zajímá také. 
Design stránek zatím měnit nebudu - není čas a zatím se mi tento líbí, takže nemám po pravdě ani inspiraci, v jakém duchu bych nový udělala. Ale samozřejmě tu tento design nebude navždy. Pokud máte nějaký nápad, co by bylo možné přidat nebo na nějaké vylepšení, tak nápadům se nebráním. Klidně pište. Pokud to půjde realizovat, tak to udělám jakmile bude chvilka času. Můžete mi napsat i nějaké tipy na nový design, třeba mi to nakopne inspiraci :-) Obecně budu ráda za jakoukoliv Vaši podporu. Není to totiž legrace a stále platí, že tento web dělám hlavně pro Vás.

Zatím se tedy mějte krásně a zachovejte stránkám přízeň. Za každý lajk na sítích, komentář a návštěvu na stránkách jsem a budu vždy ráda.

PS: Vydržíme do dvaceti? Doufám, že ano! :-)

Lucišek   Přidat nový komentář


Žádný komentář dosud nebyl zaslán. Buďte první!


© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2023
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání