Our new Facebook page - Dbeckhamcz fans - HERE

Al Nassr 6:0 Inter Miami

02. 02. 2024  09:10 - přečteno 166x

Miami nezvládlo duel s celkem Al-Nassr, když zaspalo hlavně začátek duelu a prohrálo 0:6. Ronaldo do utkání nezasáhl, Messi odehrál pouze 7 minut.

Na první branku se čekalo jen 3 minuty a radovali se z ní domácí. Za Miami minul Ruiz. V 10. minutě přidal Nassr druhou branku a o chvíli později dokonce třetí, když byl Callender přelobován z půlky hřiště. Ve 27. minutě musel Callender znovu zasahovat. Poté pálil na druhé straně Suárez, trefil však přímo gólmana. Podobně dopadl o 7 minut později i Campana. Střela Ruize se mezi tři tyče nevlezla. Úspěšní nebyli v nastaveném čase ani další hráči Miami, a tak poločas skončil výsledkem 3:0 pro domácí.
6 minut po změně stran zvýšli Al Nassr z penalty už na 4:0. V 61. minutě střílel znovu Suárez, jenže opět gólmana nepřekonal. Přesnější muška chyběla Campanovi. V 67. minutě dobře zasáhl Callender. O minutu později však musel opět lovit míč ze sítě - 5:0. 73. minuta přinesla šestou branku. 7 minut před koncem zápasu se dostal na hřiště i Messi, jenže ani on už alespoň čestnou trefu nepřidal. Miami tedy po těsné prohře s celkem Al-Hilal prohrálo s Al Nassrem vysoko 0:6.

Další přátelské utkání čeká Miami 4. února od 9:00 našeho času proti výběru Hong Kongu.

Góly: Al Nassr - Otávio, Talisca 3x (1x pen.), Laporte, Maran
Střely: 21 - 12 (na bránu 14 - 3)
Žluté karty: 3 - 1
Červené karty: 0 - 0