Our new Facebook page - Dbeckhamcz fans - HERE

Inter Miami 3:2 Kansas City

10. 09. 2023  09:53 - přečteno 267x

Jelikož si Messi plní své reprezentační povinnosti, nastoupilo Miami v noci do utkání s Kansasem City bez něj, i tak ale zvítězilo 3:2.

V 9. minutě nejprve Callender dobře zasáhl při šanci hostů, jenže následně už byl překonán a soupeř tak šel do vedení. Ve 25. minutě zahrávalo Miami penaltu po faulu v pokutovém území a Campana při ní nezaváhal - 1:1. Těsně před poločasem šlo Miami do vedení, když se po pěkném centru Yedlina trefil hlavou opět Campana
Po změně stran minul Robinson, poté měl šanci Campana jenže stál v ofsajdu. Po hodině hry přidal třetí branku Miami Farías po rychlé rozehrávce s Busquetsem - 3:1. O 3 minuty později obešel Robinson několik protihráčů, nakonec ho ale gólman zastavil. Úspěšný nebyl ani Campana v 69. minutě. V 78. minutě sice hosté ještě utkání zdramatizovali, když dokázali snížit na 3:2, jenže v závěru a nastavení podržel Miami Callender, a tak si Inter připsal na konto výhru 3:2.

Další utkání odehraje Miami příští víkend venku proti Atlantě.

Góly: Miami - Campana 2x (1x pen.), Farías; Kansas - Sallói, Pulido
Střely: 10 - 15 (na bránu 5 - 5)
Žluté karty: 2 - 2
Červené karty: 0 - 0