Jak již bylo dříve zmíněno, David Beckham se stal ambasadorem společnosti AliExpress pro nadcházející Euro 2024. Nyní se objevila první reklama.

Oddělovač novinek

David se stane ambasadorem nadace krále Karla III.

03. 06. 2024  10:45 | 0 komentářů

David Beckham se nedávno sešel s britským králem Karlem III. Nyní vyšlo najevo o čem jednali. David se má stát ambasadorem charitativní nadace Karla III a vylepšit její pošramocenou pověst.
Beckham se minulý měsíc setkal s panovníkem v jeho sídle Highgrove v hrabství Gloucestershire. David se těší na to, že bude moci prozkoumat jejich společný zájem o venkovské dovednosti, přírodu a britský venkov. „Protože jsem si zamiloval venkov, je mým osobním posláním také dozvědět se více o venkovských dovednostech, které jsou pro práci nadace tak důležité. Bylo inspirující slyšet od krále o práci nadace Jeho Veličenstva během mé nedávné návštěvy zahrad Highgrove - a porovnat včelařské tipy. Zvláště se těším na podporu vzdělávacích programů nadace,“ řekl David.
Králova nadace, která nabízí vzdělávací programy až pro 15 000 lidí ročně s cílem vytvořit udržitelné komunity, byla negativně vnímána po zprávách o penězích za přístup a obvinění, že tehdejší výkonný ředitel Michael Fawcett nabídl saúdskému miliardáři Mahfúzovi Mareji Mubarakovi bin Mahfúzovi výměnou za dary rytířský titul a britské občanství.

Fotky a další podrobnosti najdete zde.

Inter Miami 3:3 St. Louis

02. 06. 2024  09:51 | 0 komentářů

Miami i díky nešťastnému vlastnímu gólu Suáreze jen remizovalo doma 3:3 se St. Louis.

Gólman hostů musel poprvé zasahovat v 8. minutě při střele Rojase, byl ale připravený. O 7 minut později šlo St. Louis do vedení po trefě z dálky - 0:1. Poté střílel Taylor, jenže brankáře nepřekonal. Ve 25. minutě vyrovnal na 1:1 po přihrávce Alby Messi. O 3 minuty později zasahoval Callender. Ve 35. minutě znovu pálil Messi, tentokrát však neúspěšně. Ve 41. minutě šli hosté znovu do vedení. V nastaveném čas první půle ale vyrovnal Suárez, a tak šly týmy do kabin za stavu 2:2.
V 51. minutě měl práci Callender, ale poradil si s tím, stejně jako v 64. minutě. O 4 minuty později si po rohovém kopu srazil hlavou míč do vlastní brány Suárez - 2:3. V 71. minutě museli zasahovat oba gólmani a oba úspěšně. O 3 minuty později prověřil brankáře Messi. 5 minut před koncem zápasu vyrovnal na 3:3 Alba. V 90. minutě mohl rozhodnout Weigandt, jenže gólman ho vychytal. Neuspěl ani v nastaveném čase Suárez, a tak zápas skončil remízou 3:3.

Příští týden bude mít Miami volno. Další zápas odehraje 16. června proti Philadelphii.

Góly: Miami - Messi, Suárez, Alba; St. Louis - Durkin, Vassilev, Suárez (vlastní)
Střely: 19 - 20 (na bránu 10 - 7)
Žluté karty: 1 - 1
Červené karty: 0 - 0

Sestavy
Inter Miami – Callender, Kryvtsov (46. Sailor), Avilés, Alba, Weigandt, Busquets (ž. k.), Rojas (69. Gressel), Redondo (30. Cremaschi), Suárez, Taylor (69. Campana), Messi
St. Louis – Bürki, Nilsson, Parker (ž. k.), Markanich, Totland, Vassilev (82. Hiebert), Lowen (82. Thórisson), Durkin, Klauss (67. Adeniran), Pompeu, Alm (27. Kijima)

Sestřih z utkání

Na utkání nechyběl ani David Beckham s Harper.

Na tréninku Miami

31. 05. 2024  17:48 | 0 komentářů

David Beckham se objevil na tréninku Interu Miami, kde si popovídal s Messim a předvedl i pár akcí s míčem.

Další fotky najdete zde.

V reklamě pro Adidas

31. 05. 2024  17:35 | 0 komentářů

Fotbalové Euro 2024 je za rohem a David Beckham nechybí v nejnovějším fotbalovém spotu společnosti Adidas s názvem You Got This. Kromě něj tu vystupuje spousta dalších hvězd.

Spolupráce s Bowers & Wilkins

31. 05. 2024  17:21 | 0 komentářů

David Beckham uzavřel další spolupráci. Na prahu léta se stane tváří britské audio značky Bowers & Wilkins. Spolupráce již odstartovala kampaní na bezdrátová sluchátka Bowers & Wilkins Px8 a dá se očekávat, že se objeví i v dalších kampaních.
„Jsem fanouškem společnosti Bowers & Wilkins již řadu let a hrdým majitelem mnoha jejích produktů. Výkon a design pro mě byly vždy důležité, a proto mi toto partnerství přišlo jako přirozená volba,“ řekl David.

Další info a fotky najdete zde.

Inter Miami 1:3 Atlanta United

30. 05. 2024  18:26 | 0 komentářů

Miami se tentokrát nevedlo a po delší době si připsalo porážku po výsledku 1:3 s Atlantou. Stále však zůstává na čele východní konference.

Ve 4. minutě pálil mimo bránu Messi. Následovalo několik dalších nepřesných nebo zblokovaných střel, a to na obou stranách. Ve 37. minutě musel zasahovat Callender, ale byl připravený, stejně jako o minutu později. Ve 44. minutě se hosté ujali vedení a tím první půle skončila.
Po změně stran střílel v 56. minutě Messi, jenže gólmana nepřekonal. O 3 minuty později zvýšila Atlanta svůj náskok na 0:2. Za další 3 minuty ale snížil na 1:2 Messi a vše bylo opět otevřené. Následně mělo Miami dvě šance, jenže Rojas ani Suárez neuspěli. V 73. minutě využili hosté svoji šanci a opět odskočili na rozdíl dvou branek. Callender zasahoval v 79. minutě, tentokrát úspěšně. 5 minut před koncem nepřekonal branáře Atlanty Rojas. Poté ještě mířili nepřesně hosté. V nastaveném čase si ještě jednou sáhl na míč Callender, a to bylo z utkání všechno.

Miami tedy prohrálo 1:3. Další duel čeká hráče v neděli doma proti St. Luis.

Góly: Miami - Messi; Atlanta - Lobjanidze 2x, Thiare
Střely: 12 - 25 (na bránu 5 - 8)
Žluté karty: 1 - 0

Sestavy
Inter Miami – Callender, Kryvtsov, Avilés (ž. k.), Alba, Weigandt, Busquets, Redondo, Gressel (57. Rojas), Suárez, Taylor (75. Campana), Messi
Atlanta United – Cohen, Williams (74. Cobb), Abram, Gregersen, Nkita, McCarty (83. Fortune), Wiley, Lennon, Thiare (83. Giakoumakis), Almada (89. Hernández), Lobjanidze (75. Mosquera)

Na utkání nechyběl ani David Beckham.

David bude tváří AliExpressu pro Euro 2024

28. 05. 2024  12:22 | 0 komentářů

Čínská platforma pro internetový prodej AliExpress se dohodla s Davidem Beckhamem, že bude tváří její značky pro nadcházejícíc Euro 2024 v Německu. Firma doufá, že jí tento krok pomůže v zahraniční expanzi. David má být tváří reklamní kampaně Score More, v jejímž rámci budou moci fanoušci získat slevy a výhry včetně vstupenek na fotbalová utkání.
AliExpress v březnu podepsal s evropskou fotbalovou asociací UEFA exkluzivitu na e-commerce a stal se oficiálním prodejcem všech věcí souvisejících s Eurem.

Vancouver Whitecaps 1:2 Inter Miami

26. 05. 2024  09:33 | 0 komentářů

Miami i bez Messiho, Busquetse a Suáreze porazilo 2:1 Vancouver a dále drží 1. místo východní konference.

Ve 4. minutě hlavičkoval Campana, gólmana ale nepřekonal. Úspěšný nebyl o 2 minuty později ani Rojas. V 11. minutě zasahoval brankář proti střele Taylora. Míč do sítě nedostal ani o pár minut později Alba. Ve 38. minutě šlo Miami do vedení, když se po přihrávce Alby trefil Taylor. To bylo z první půle vše.
Po změně stran navýšil v 54. minutě náskok na 2:0 Campana. V 72. minutě Vancouver snížil z nařízené penalty na 1:2. Poté následovalo několik zblokovaných střel na obou stranách. Šanci na varovnání měli domácí v 7. minutě nastaveného času, ale Callender byl připravený, a tak Miami zvítězilo 2:1

Další duel čeká na hráče ve čtvrtek doma proti Atlantě.

Góly: Vancouver - Gauld (pen.); Miami - Taylor, Campana
Střely: 16 - 9 (na bránu 2 - 6)
Žluté karty: 3 - 6