Ve čtvrtek se celá Velká Británie ponořila do smutku, když ve věku 96 let umřela královna Alžběta II. Tato zpráva nenechala chladným ani Davida Beckhama, který v minulosti mnohokrát vyjádřil svou náklonnost k Jejímu Veličenstvu, s níž se několikrát osobně setkal.
„Smrt Jejího Veličenstva královny mě opravdu zarmoutila. Jaký příval lásky a úcty jsme viděli při jejím platinovém jubileu za její celoživotní službu. To, jak zdrceně se dnes všichni cítíme, ukazuje, co znamenala pro lidi v této zemi i na celém světě. Jak moc nás inspirovala svým vůdcovstvím. Jak nás utěšovala v těžkých časech. Až do svých posledních dnů sloužila své zemi důstojně a s grácií. Letos poznala, jak byla milována. Mé myšlenky a modlitby jsou s naší královskou rodinou...,“ uvedl David na svém Facebooku.

David Beckham vydal novou kolekcí brýlí jeho značky Eyewear by David Beckham pro podzim a zimu 2022, která je inspirována podzimními krásami Londýna. Celou kolekci najdete zde.

Eyewear by David Beckham

Columbus Crew 1:0 Inter Miami

02. 09. 2022  07:51 | 0 komentářů

Miami prohrálo 0:1 v Columbusu a připsali si tak druhé porážku v řadě.

První zajímavá střela přišla až ve 24. minutě a měli ji na svědomí domácí – skončila však mimo bránu. O 4 minuty později musel Marsman zasahovat. Za Miami pálil po rohovém kopu mimo Taylor. Na konci první půle střílel Higuaín, ovšem nepřesně. V nastaveném čase ještě zahrozil Columbus, nic z toho ale nebylo, a tak poločas skončil bez branek.
Po změně stran se domácí nedostali do zakončení ze standardní situace. Marsman musel znovu zasahovat v 63. minutě. Vzápětí již ale musel lovit míč ze sítě po trefě Díaze - 1:0. V 69. minutě byl Marsman připravený při dalším pokusu domácích. V 90. minutě mohl vyrovnat Higuaín, chyběla mu však přesnější muška. V nastaveném čase ještě hlavičkoval Vassilev, jenže gólman byl připravený, a tak Miami prohrálo 0:1.

Příště tým čeká duel se Chicagem.

Góly: Columbus - Díaz
Střely: 14 - 4 (na bránu 3 - 1)
Žluté karty: 2 - 2
Červené karty: 0 - 0

Sestavy
Columbus Crew – Room, Degenek, Mensah (85. Anibaba), Sands, Moreira, Nagbe (ž. k.), Morris, Artur (75. Igbekeme), Hernández, Etienne (ž. k.), Díaz (81. Williams)
Inter Miami – Marsman, Lowe, McVey (ž. k., 70. Gibbs), Sailor, Taylor (82. Rodríguez), Yedlin, Gregore (ž. k.), Mota, Lassiter (56. Jean), Duke (70. Vassilev), Higuaín

Sestřih z utkání

Všechno nejlepší, Romeo!

01. 09. 2022  17:29 | 0 komentářů

Dnes slaví prostřední syn Davida Beckhama, Romeo 20. narozeniny. Všechno nejlepší k narozeninám, Romeo!

Kampaň pro katarský turismus

29. 08. 2022  18:42 | 0 komentářů

David Beckham je hlavní tváří nejnovější kampaně Katarské turistické centrály. Ta zahájila novou kampaň na podporu cestovního ruchu, která má do roku 2030 přilákat více než šest milionů návštěvníků ročně. Kampaň odhaluje Beckhamovo akční dobrodružství po celé zemi v průběhu 48 hodin a bude propagována na kanálech Qatar Tourism a bude také hostovat v palubním zábavním systému Oryx společnosti Qatar Airways.
„Katar mě překvapil širokou nabídkou skvělých zážitků, které můžete zažít během pouhých 48 hodin. Lidé jsou vřelí a pohostinní a je to skvělé místo pro strávení několika dní. Obyvatelé Kataru jsou opravdu zapálení pro svou kulturu a kombinace moderního a tradičního vytváří něco opravdu výjimečného. Během své cesty jsem toho viděl tolik, od trhů s kořením přes muzea až po projížďku na motorce, která byla jedním z vrcholů mého pobytu,“ řekl David.

Další fotky najdete zde.

New York Red Bulls 3:1 Inter Miami

29. 08. 2022  08:38 | 0 komentářů

Miami nezvládlo duel v New Yorku, kde místním Red Bulls podlehlo 1:3. Utkání se dohrávalo na obou stranách v deseti.

Ve 4. minutě střílel mimo Higuaín. O 2 minuty později pálil Lassiter, který se objevil sám před gólmanem, jenže ten ho vychytal. Na druhé straně musel o chvilku později zasahovat Callender. V 19. minutě se Higuaín postavil k přímému kopu a přesně jen umístil - 0:1. Domácí vstřelili branku ve 24. minutě, jenže šlo o ofsajd, takže nebyla uznána. O 5 minut později uviděl Pozuelo červenou kartu a Miami šlo do deseti. 2 minuty před poločasem New York využil přesilovku a vyrovnal na 1:1
Po změně stran pálili domácí jen do boční sítě. V 53. minutě zvýšili domácí na 2:1. Pak přišly další dvě šance New Yorku, ale Callender byl připravený. V 70. minutě šli i domácí po druhé žluté kartě do deseti a síly na hřišti se tak vyrovnaly. O 4 minuty později ale přišla třetí branka domácích. V závěru mohl Inter výsledek alespoň zkorigovat, jenže Lowe brankáře nepřekonal. Šteští neměl ani Rodríguez, a tak Miami prohrálo 1:3.

Příště hráče čeká duel v Chicagu.

Góly: New York - Morgan, Edelman, Clark; Miami - Higuaín
Střely: 20 - 11 (na bránu 8 - 5)
Žluté karty: 2 - 1
Červené karty: 1 - 1

Sestavy
New York Red Bulls - Coronel, Nealis, Long (ž. k., 68. Nealis), Reyes, Yearwood (69. Clark), Edelman, Tolkin (ž. k.), Duncan (ž. k., č. k.) Klimala (81. Barlow), Morgan (81. Fernandez), Cásseres jr.
Inter Miami - Callender, McVey, Lowe, Gibbs (46. Sailor), Yedlin, Pozuelo (č. k.), Mota (ž. k., 78. Duke), Gregore, Higuaín (46. Rodriguez), Lassiter (61. Jean), Vassilev (61. Taylor)

Na zápase Romea

23. 08. 2022  18:19 | 0 komentářů

Kromě sobotního duelu Miami si David Beckham nenechal ujít ani nedělní zápas rezervy Interu, za který opět nastoupil i Romeo a na výhře 2:1 nad celkem Rochester New York FC se podílel jednou asistencí.

David Beckham na zápase Romea

Inter Miami 2:0 Toronto FC

21. 08. 2022  10:21 | 0 komentářů

Miami porazilo doma 2:1 Toronto FC a v průběžné tabulce patří týmu už 5. místo!

Callender musel poprvé zasahovat v 9. minutě po rohovém kopu Toronta. Hosté měli šanci i o chvilku později, jenže netrefili bránu. Za Miami mířil nepřesně Higuaín. Ve 24. minutě šlo Miami do vedení, když po střele Moty neudržel gólman míč a pustil jej do brány. O 4 minuty později ale hosté vyrovnali. Ve 33. minutě musel Callender opět zasahovat. 5 minut před poločasem prověřil gólmana Toronta Taylor. O 3 minuty později poslal Miami znovu do vedení Lassiter - 2:1
Po změně stran bylo k vidění několik nepřesných nebo zblokovaných střel na obou stranách. V 72. minutě pálili hosté, Callender byl ale připravený. O 6 minut později neměl gólman problémy s lehkou střelou Vassileva. Callender byl připravený i v 81. minutě a 87. minutě. Závěr si Miami pohlídalo a mohlo tak slavit výhru 2:1.

Příště Miami odehraje venku duel s celkem New York Red Bulls

Góly: Miami - Mota, Lassiter; Toronto - Insigne
Střely: 8 - 16 (na bránu 4 - 4)
Žluté karty: 0 - 1

Sestavy
Inter Miami - Callender, Sailor, Lowe, McVey, Yedlin, Pozuelo (83. Ulloa), Mota (71. Duke), Gregore, Higuaín, Lassiter (62. Vassilev), Taylor (71. Rodríguez)
Toronto FC - Bono, Mavinga, MacNaughton, Criscito, Laryea, Bradley, Nelson (62. Kerr), Osorio, Akinola (62. Achara), Insigne, Bernardeschi (ž. k.)

Utkání si nenechal ujít ani David Beckham se syny. Dvě fotky najdete zde.

Inter Miami 3:2 New York City

15. 08. 2022  07:29 | 0 komentářů

Miami zvítězilo 3:2 nad New Yorkem City a vrátilo mu tak tři týdny starou porážku.

Jako první se dostali do šance hosté, ovšem minuli. Za Inter prověřil gólmana v 10. minutě Taylor. O 10 minut později mířil nepřesně Pozuelo, stejně jako následně Higuaín. Callender musel zasahovat ve 28. minutě. O 6 minut později šli hosté do vedení, ze kterého se ale neradovali dlouho. Ve 39. minutě totiž vyrovnal Pozuelo na 1:1. V nastaveném čase první půle se dostal New York podruhé do vedení a Miami tedy muselo znovu dotahovat.
Po změně stran zasahoval Callender v 56. minutě. Na druhé straně prověřil reflexy brankáře Mota. V 63. minutě se Miami dočkalo vyrovnání po trefě Lassitera. O 6 minut později měl dobrou příležitost Higuaín, ale nevyužil ji. 6 minut před koncem utkání otočil výsledek na stranu Interu druhou trefou v utkání Pozuelo - 3:2. V nastaveném čase musel ještě Callender zasahovat, situaci si ale pohlídal, a tak Miami vyhrálo 3:2.