Our new Facebook page - Dbeckhamcz fans - HERE

Na Wimbledonu

02. 07. 2024  08:28 | 0 komentářů

David Beckham vyrazil včera se svou mámou Sandrou na první den Wimbledonu, kde viděl například zápas Raducanu - Zarazua

Další fotky najdete zde.

Oddělovač novinek

Přání týmu Anglie

30. 06. 2024  15:05 | 0 komentářů

Fotbalové Euro 2024 je v plném proudu a David Beckham dnes popřál na sociálních sítích reprezentaci Anglie hodně štěstí při dnešním osmifinále se Slovenskem

Nashville SC 1:2 Inter Miami

30. 06. 2024  10:10 | 0 komentářů

Miami porazilo venku Nashville 2:1 a stále se drží na špici tabulky.

Callender měl první práci ve 13. minutě, ale poradil si s tím. Po půlhodině hry nastřelil Gressel břevno. O 5 minut později opět zasahoval Callender. Následně hlavičkoval Gressel, ovšem gólmana nepřekonal. Podobně dopadla i hlavička Gómeze. Hlavička Fraye po rohovém kopu ve 40. minutě už ale v bráně skončila, a tak šlo Miami do vedení. Před poločasem přidal druhou branku Alba a Miami šlo tedy do kabin s dvoubrankovým náskokem.
Po změně stran sřílel nepřesně v 62. minutě Campana. V 73. minutě domácí snížili z nařízené penalty na 1:2. O 2 minuty později byl Callender připraven a další střelu zlikvidoval. V nastaveném čase Callender Miami podržel, a tak Miami zvítězilo 2:1.

Další duel odehraje tým 4. července venku proti Charlotte FC.

Góly: Miami - Nashville - Mukhtar (pen.); Fray, Alba
Střely: 9 - 14 (na bránu 5 - 5)
Žluté karty: 1 - 1
Červené karty: 0 - 0

Sestavy
Nashville SC – Willis, Maher, Zimmerman, Lovitz, Bauer, Mukhtar (ž. k.), Yearwood (59. Sejdič), Davis (60. Anunga), Bunbury (67. Ajago), Surridge, Boyd (83. Muyl)
Inter Miami – Callender, Busquets, Kryvtsov, Alba, Fray (67. Sailor), Redondo, Cremaschi (90. Ruiz), Bright (ž. k.), Campana (90. Borgelin), Gómez (79. Taylor), Gressel

Sestřih z utkání

David bude mít hvězdu na Hollywoodském Chodníku slávy

25. 06. 2024  18:27 | 0 komentářů

David Beckham se zařadí mezi ty, kterým se dostalo té pocty a získali svou hvězdu na Hollywoodském Chodníku slávy. Stát by se tak mělo v příštím roce.

V ulicích Londýna

21. 06. 2024  19:27 | 0 komentářů

David Beckham byl dnes vyfocen v ulicích Londýna, konkrétně na Westbourne Grove. Fotky najdete zde

Inter Miami 2:1 Columbus Crew

20. 06. 2024  09:38 | 0 komentářů

Miami dokázalo bez Messiho opět zvítězit, když tentokrát porazilo doma 2:1 Columbus Crew.

Po dvou nepřesných pokusem Miami z úvodu utkání se trefil v 10. minutě po rohovém kopu hlavou Fray a poslal tak Inter do vedení. Ve 21. minutě prověřil gólmana několikrát Campana, ale překonal ho až na třetí pokus - 2:0. O 3 minuty později zasahoval na druhé straně Callender. Ve 35. minutě střílel Taylor, brankář byl ale připravený. 5 minut před poločasem snížili hosté na 2:1. Poté hlavičkoval ještě Fray, branka už ale do poločasu nepadla.
Po změně stran pálil Taylor, ale bez úspěchu. Na druhé straně zasahoval Callender v 62. minutě. V 79. měl další práci, ale poradil si s tím.  Miami do konce utkání vedení udrželo a zvítězilo 2:1.

Další duel odehrají hráčí 30 června proti Nashvillu.

Góly: Miami - Fray, Campana; Columbus - Hernández
Střely: 12 - 17 (na bránu 4 - 4)
Žluté karty: 2 - 0

Sestavy
Inter Miami – Callender, Allen (ž. k.), Kryvtsov, Alba (ž. k.), Fray (67. Sailor), Busquets, Bright, Cremaschi, Campana (76. Afonso), Taylor (76. Borgelin), Gressel
Columbus Crew – Schulte, Zawadzki, Amundsen (73. Cheberko), Moreira, Nagbe (60. Camacho), Yeboah (80. Hinestroza), Farsi (73. Arfsten), Hernández, Matan (60. Ramírez), Rossi

Philadelphia Union 1:2 Inter Miami

16. 06. 2024  18:47 | 0 komentářů

Miami dokázalo bez Messiho porazit 2:1 Philadelphii, když utkání dohrávalo po dvou vyloučeních v devíti a rozhodlo v nastaveném čase.

Domácí se velmi rychle ujali vedení, a to ve 3. minutě. Za Miami střílel v 10. minutě mimo Cremaschi. Následovaly čtyři nepřesné pokusy na straně domácích. Ve 39. minutě gólman dobře zareagoval při střele Weigandta. Do poločasu již branka nepadla.
Hned 2 minuty po změně stran vyrovnal na 1:1 Gressel. Poté musel zasahovat Callender. V 67. minutě prověřil gólmana Campana. O minutu později uviděl Ruiz druhou žlutou kartu a musel předčasně do sprchy. V 82. minutě znovu zasahoval Callender. O 2 minuty později přišlo další vyloučení na straně Miami. Tentokrát uviděl druhou žlutou kartu Avilés a Miami tak dohrávalo jen v devíti. I tak se týmu ale povedl nevídaný kousek, když ve čtvrté minutě nastavení rozhodl o vítězství Miami Afonso.

Miami tedy i bez Messiho a v devíti porazilo Philadelphii 2:1. Další duel odehraje tým ve čtvrtek proti Columbusu.

Góly: Philadelphia - Uhre; Miami - Gressel, Afonso
Střely: 19 - 11 (na bránu 3 - 4)
Žluté karty: 3 - 2
Červené karty: 0 - 2

Sestavy
Philadelphia Union – Semmle, Harriel, Glesnes, Flach (ž. k.), Wagner (ž. k.), Mbaizo (81. Baribo), Rafanello (72. Donovan), McGlynn, Bedoya (ž. k., 53. Bueno), Uhre, Sullivan
Inter Miami – Callender, Kryvtsov (90. Allen), Avilés (ž. k., č. k.), Alba, Weigandt, Busquets, Cremaschi (90. Negri), Ruiz (ž. k., č. k.), Campana (ž. k., 90. Afonso), Taylor (78. Bright), Gressel (88. Sailor)

Předávání cen Královské nadace

13. 06. 2024  09:20 | 0 komentářů

David Beckham nechyběl v úterý na slavnostní předávání cen Královské nadace. David se zde bavil i s králem Karlem III. a bylo vidět, že oba mají dobrou náladu. Král totiž zavtipkoval na adresu reprezentace Anglie, která o pár dnů dříve prohrála v přípravném utkání s Islandem. Další vtípek přidal Rod Stewart, který před Davidem vytáhl řád od královny, který David ještě nezískal.
„Gratulujeme všem studentům, podporovatelům a partnerům charity, kteří svým jedinečným způsobem přispěli k naplnění poslání nadace,“ řekl David na svém Facebooku.