Our new Facebook page - Dbeckhamcz fans - HERE

David bude tváří AliExpressu pro Euro 2024

28. 05. 2024  12:22 | 0 komentářů

Čínská platforma pro internetový prodej AliExpress se dohodla s Davidem Beckhamem, že bude tváří její značky pro nadcházejícíc Euro 2024 v Německu. Firma doufá, že jí tento krok pomůže v zahraniční expanzi. David má být tváří reklamní kampaně Score More, v jejímž rámci budou moci fanoušci získat slevy a výhry včetně vstupenek na fotbalová utkání.
AliExpress v březnu podepsal s evropskou fotbalovou asociací UEFA exkluzivitu na e-commerce a stal se oficiálním prodejcem všech věcí souvisejících s Eurem.

Oddělovač novinek

Vancouver Whitecaps 1:2 Inter Miami

26. 05. 2024  09:33 | 0 komentářů

Miami i bez Messiho, Busquetse a Suáreze porazilo 2:1 Vancouver a dále drží 1. místo východní konference.

Ve 4. minutě hlavičkoval Campana, gólmana ale nepřekonal. Úspěšný nebyl o 2 minuty později ani Rojas. V 11. minutě zasahoval brankář proti střele Taylora. Míč do sítě nedostal ani o pár minut později Alba. Ve 38. minutě šlo Miami do vedení, když se po přihrávce Alby trefil Taylor. To bylo z první půle vše.
Po změně stran navýšil v 54. minutě náskok na 2:0 Campana. V 72. minutě Vancouver snížil z nařízené penalty na 1:2. Poté následovalo několik zblokovaných střel na obou stranách. Šanci na varovnání měli domácí v 7. minutě nastaveného času, ale Callender byl připravený, a tak Miami zvítězilo 2:1

Další duel čeká na hráče ve čtvrtek doma proti Atlantě.

Góly: Vancouver - Gauld (pen.); Miami - Taylor, Campana
Střely: 16 - 9 (na bránu 2 - 6)
Žluté karty: 3 - 6
Červené karty: 0 - 0

Sestavy
Vancouver Whitecaps – Takaoka, Veselinovič (74. Raposo), Blackmon, Laborda (58. Martins), Cubas (88. Johnson), Vite (58. Bovalina), Schöpf (ž. k., 73. Berhalter), Ahmed (ž. k.), White, Picault (ž. k.), Gauld
Inter Miami – Callender, Kryvtsov, Avilés (ž. k.), Alba (ž. k.), Weigandt (ž. k.), Bright (ž. k.), Cremaschi (65. Redondo ž. k.), Gressel (87. Allen), Campana (ž. k.), Taylor (88. Afonso), Rojas (82. Ruiz)

Sestřih z utkání

Beyond Expo v Číně

24. 05. 2024  17:49 | 0 komentářů

David Beckham je posledních pár dnů v čínském Macau, kde se včera zúčastnil čtvrtého ročníku veletrhu Beyond Expo 2024, kam jsou zvání vědci, odbornci z průmyslu a světoví podnikatelé a společně mluví o znalostech z oboru a technologiích. Další podrobnosti najdete zde

Další reklama na chipsy s Henrym

24. 05. 2024  10:17 | 0 komentářů

David Beckham zveřejnil na Instagramu další reklamu na chipsy s Thierry Henrym.

Víkend s rodiči

20. 05. 2024  17:23 | 0 komentářů

David Beckham strávil víkend s rodinou a svými rodiči v Cotswolds.

Další fotky najdete zde.

Inter Miami 1:0 D.C. United

19. 05. 2024  10:25 | 0 komentářů

Miami porazilo D.C. United gólem z 94. minuty 1:0 a stále drží vedení v tabulce východní konference.

V 8. minutě střílel z úhlu Suárez, vytěžil však z toho pouze rohový kop. O 10 minut později zasahoval bez větších problémů Callender. Poradil si i s přímým kopem o něco později. Ve 38. minutě zahrával přímý kop Messi, jenže nastřelil zeď. O 5 minut později se objevil sám před gólmanem Cremaschi, jenže trefil míč přímo do něj.
Po změně stran pálili hosté mimo bránu. Stejně dopadli i v 68. minutě. O 3 minuty později skončila kousek nad brankou dělovka Messiho. V 84. minutě neměl brankář problémy s Messiho přímým kopem. Poté zasahoval na druhé straně Callender. V nastaveném čase podržel Miami Callender skvělým zákrokem. Když už to vypadalo na další bezbrankovou remízu, rozhodl ve prospěch Miami v 94. minutě po centru Busquetse Campana.

Miami tedy zvítězilo 1:0. Další duel odehraje tým ve Vancouveru.

Góly: Miami - Campana
Střely: 8 - 15 (na bránu 2 - 3)
Žluté karty: 2 - 4

Sestavy

Inter Miami – Callender, Freire (66. Kryvtsov), Avilés, Alba, Weigandt, Busquets, Gressel (82. Ruiz), Cremaschi (56. Taylor), Suárez, Rojas (ž. k., 90. Campana (ž. k.), Messi
D.C. United – Bono, Birnbaum (ž. k., 79. Tubbs), McVay (ž. k.), Bartlett, Santos (80. Rodriguez, 90. Pirani), Herrera, Hopkins (56. Peltola), Klich (ž. k.), Stroud (80. Murrell), Ku-Dipietro (64. Dájome), Benteke (ž. k.)

V pořadu Good Morning America

17. 05. 2024  12:07 | 0 komentářů

David Beckham byl hostem v pořadu americké televizní stanice ABC s názvem Good Morning America, kde mluvil hlavně o Interu Miami, Messim a novém dokumentu ’99’.

David navrhne oblečení pro značku Hugo Boss

16. 05. 2024  17:09 | 0 komentářů

Společnost Hugo Boss dnes oznámila několikaletou spolupráci s Davidem Beckhamem pro svou značku BOSS. Toto strategické partnerství, první svého druhu pro pánskou módu BOSS, zahrnuje kolekce navržené a vedené Davidem Beckhamem, přičemž David využije svůj celoživotní styl ve všech fázích procesu vymýšlení a navrhování.
Spolupráce se zaměří na formální i neformální pánské oblečení, přičemž první kolekce bude pro jaro/léto 2025. Na úvod se však Beckham již objeví v globální kampani značky pro podzim/zimu 2024.

Orlando City 0:0 Inter Miami

16. 05. 2024  10:21 | 0 komentářů

Miami remizovalo v Orlandu 0:0. Messi kvůli zranění do utkání nezasáhl.

Miami se dostalo do šance už ve 2. minutě, gólman však Suáreze vychytal. Domácí zahrozili ve 14. minutě z přímého kopu. Po půlhodině hry Callender dobře zasáhl při dalších dvou šancích Orlanda. Na druhé straně musel brankách zasahovat při přímém kopu Miami, ale situaci si pohlídal.
V druhé půli hlavičkoval mimo Suárez. Úspěšný nebyl v 55. minutě ani Alba. V 74. minutě mělo Miami další šance, jenže opět z toho branka nebyla. Zápas tedy skončil remízou 0:0.

Další duel čeká Miami v neděli doma proti D.C. United.

Góly:
Střely: 14 - 7 (na bránu 3 - 3)
Žluté karty: 2 - 3

Sestavy
Orlando City – Gallese, Cartagena, Schlegel, Brekalo, Lodeiro, Ojeda (ž. k.), Torres (90. Tsukada), Angulo (80. Santos), Muriel (ž. k., 79. Thórhallsson), McGuire (85. Lynn)
Inter Miami – Callender, Freire, Avilés (86. Kryvtsov), Negri (64. Alba), Weigandt, Busquets, Cremaschi (ž. k., 80. Ruiz), Gressel, Suárez (64. Campana), Taylor (ž. k., 80. Afonso), Rojas

CF Montréal 2:3 Inter Miami

12. 05. 2024  10:01 | 0 komentářů

Miami otočilo zápas v Montréalu z 0:2 na 3:2 a stále drží 1. místo tabulky východní konference.

V 18. minutě nemířil přesně z přímého kopu Messi. O 4 minuty později se domácí ujali vedení. Ve 29. minutě musel zasahovat Callender, ale byl připravený. O 3 minuty později však podruhé lovil míč ze své sítě. Ve 39. minutě si připsal Callender další zákrok. O 5 minut později se k přímému kopu postavil Rojas a krásně vymetl šibenici - 1:2 z pohledu Miami. V nastaveném čase první půle srovnal po rohovém kopu Suárez na 2:2.
Hned po změně stran měl Callender další práci. V 59. minutě poslal Miami do vedení Cremaschi. V 69. minutě si Callender poradil s další střelou Montréalu. Následovalo několik nepřesných pokusů na obou stranách. V nastaveném čase ještě pálil Messi, jenže gólmana nepřekonal, a tak Miami zvítězilo 3:2.

Další duel čeká hráče ve čtvrtek venku proti Orlandu.

Góly: Montréal - Duke, Vilsaint; Miami - Rojas, Suárez,  Cremaschi
Střely: 15 - 7 (na bránu 6 - 4)
Žluté karty: 1 - 2