Our new Facebook page - Dbeckhamcz fans - HERE

Vissel Kobe 0:0 (4:3 pen.) Inter Miami

07. 02. 2024  13:44 | 0 komentářů

Miami dnes odehrálo přátelské utkání s celkem Vissel Kobe, které po bezbrankové remíze musely rozhodnout až penalty. V těch byli o jednu branku úspěšnější domácí a porazili taky Miami na penalty 4:3. Messi se dostal na hřiště v 60. minutě.

Úvodní pokusy se na obou stranách nevlezly mezi tři tyče. V 15. minutě musel poprvé Callender zasahovat. Následně nastřelili domácí tyč. Ve 32. minutě střílel nepřesně Taylor. Do konce první půle bylo k vidění několik dalších nepřesných pokusů.
Po změně stran si připsal Callender další zákrok v 59. minutě. Další práci měl o 6 minut později. Poté byla zblokována střela Yedlina. V 76. minutě byl Callender opět připravený. O chvilku později prověřil gólmana Messi, jenže ani on nebyl úspěšný. Napoprvé ho vychytal brankář a při dorážce za něj zaskočil obránce. V nastaveném čase ještě podržel Miami Callender.
Základní hrací doba o vítězi nerozhodla, a tak pro atraktivitu duelu přišly na řadu penalty. Miami mohlo rozhodnout v páté sérii. Kdyby Allen proměnil, Miami by zvítězilo. Jenže Allena gólman vychytal. Podobně dopadla i penalta Gregoreho, a tak se nakonec z vítězství radovali domácí.

Góly:
Střely: 17 - 5 (na bránu 5 - 2)
Žluté karty: 0 - 1
Červené karty: 0 - 0

Sestavy
Vissel Kobe – Obi (46. Arai), Honda (60. Kikuchi), Iwanami, Hatsuse, Sakai, Ide (60. Miyashiro), Yamaguchi, Ogihara (60. Ideguchi), Osako, Patri (73. Yuruki), Sasaki (73. Iino)
Inter Miami – Callender, Allen, Avilés (75. Sailor), Alba, Yedlin, Busquets (25. Bright ž. k.), Ruiz (60. Messi), Gregore, Suárez (75. Campana), Taylor, Gressel

Sestřih z utkání najdete zde. David Beckham podle všeho na utkání nebyl, protože je v Dauhá.

Oddělovač novinek

Hong Kong XI 1:4 Inter Miami

04. 02. 2024  12:30 | 0 komentářů

Miami si připsalo v přípravě první vítězství, když porazilo 4:1 výběr Hong Kongu. Messi do utkání nezasáhl. Na zápase byl i David Beckham.

K prvnímu většímu rozruchu došlo v 8. minutě, kdy domácí nastřelili břevno. Na druhé straně trefil o 2 minuty později Gregore tyč. Ve 20. minutě musel zasahovat Dos Santos. Následně měl velkou šanci Sunderland, jenže bránu přestřelil. Další střela domácích šla mimo tři tyče. Ve 27. minutě vychytal gólman střelu Campany. Ve 40. minutě šlo Miami do vedení po pěkné trefě Taylora. Z vedení se ale radovalo pouze 3 minuty, když domácí domázali vyrovnat na 1:1. Do poločasu se již nic nestalo.
Hned po změně stran měl Dos Santos práci, ale byl připravený. V 50. minutě poslal Miami znovu do vedení Sunderland. O 6 minut později zvýšil na 3:1 Campana. V 64. minutě se dostal do šance Taylor, jenže tentokrát zasáhla obrana. V 76. minutě se objevil sám před gólmanem Gressel, jeho hlavička však skončila nad bránou. 5 minut před koncem utkání přidal po rohovém kopu čtvrtý gól Sailor. Další branka už nepadla, a tak Miami zvítězilo 4:1.

I když si stadion žádal Messiho, ten nakonec do utkání nezasáhl. Podle posledních informací měl v posledních dnech trochu problémy se svalem a vzhledem k průběhu zápasu to raději nepokoušel. Pokud by si to situace žádala, asi by do zápasu nastoupil. Další utkání čeká Miami ve středu 7. února proti celku Vissel Kóbe.

Góly: Hong Kong - Anier; Miami - Taylor, Sunderland, Campana, Sailor
Střely: 16 - 23 (na bránu 6 - 9)
Žluté karty: 0 - 0

Sestavy
Hong Kong – Hang Fai (46. Tse, 84. Pong)), Hgai Hoi (65. Ngan), Angel (46. Scott), Gerbig (46. Almazan), Chow (46. Hall), Burkatt (46. Lam), Krug (46. Martins, 84. Mahama), Siu-Kwan (46. Paulissen), Mingazov (46. Ibrahim, 84. Lam), Anier (46. Jantscher), Camargo (46. Cleiton)
Inter Miami – Dos Santos, Yedlin, Avilés (87. Hall), Kryvtsov (30. Sailor), Allen (62. Alba), Ruiz (62. Busquets), Gregore, Sunderland (80. Bright), Gressel (80. Boatwright), Taylor, Campana (80. Borgelin)

Další fotky Davida Beckhama na zápase najdete zde.

Sestřih z utkání

Miami si připsalo v přípravě první vítězství

04. 02. 2024  11:14 | 0 komentářů

Tým Inter Miami před chvílí dohrál další přátelské utkání a poprvé se v přípravě mohl radovat z vítězství, když porazil 4:1 výběr Hong Kongu. Messi ani Suárez nakonec do utkání nezasáhli. Na stadionu byl přítomen i David Beckham.
Podrobnosti budou doplněny během dne.

Na tréninku Miami v Hong Kongu

03. 02. 2024  17:15 | 0 komentářů

Tým Inter Miami už je v Hong Kongu, kde zítra ráno v 9:00 našeho času odehraje přátelský zápas s výběrem Hong Kongu. Dnes zde Miami před vyprodaným stadionem absolvovalo veřejný trénink, na kterém nechyběl ani David Beckham. Ten se s hráči pozdravil v kabině a pak se objevil i na trávníku. Nebude chybět ani na zítřejším zápase.
Přípravné zápasy Miami se dají sledovat živě na Youtube, takže pravděpodobně tam bude i ten zítřejší duel.

Další fotky najdete zde. Video z kabiny je zde.

Na akci The Legend of Predator

02. 02. 2024  09:36 | 0 komentářů

Ve středu se David Beckham zúčastnil v Bangkoku akce s názvem The Legend of Predator, která se zabývá cestou a dlouholetou spoluprácí Davida Beckhama se značkou Adidas a kopačkami Adidas Predator, když tato řada čítá 21 různých druhů. Od svého prvního uvedení na trh v roce 1994 přinesly tyto kopačky revoluci ve fotbale a právě David se značně podílel na jejich velké popularitě.

Fotky z akce najdete zde.

Al Nassr 6:0 Inter Miami

02. 02. 2024  09:10 | 0 komentářů

Miami nezvládlo duel s celkem Al-Nassr, když zaspalo hlavně začátek duelu a prohrálo 0:6. Ronaldo do utkání nezasáhl, Messi odehrál pouze 7 minut.

Na první branku se čekalo jen 3 minuty a radovali se z ní domácí. Za Miami minul Ruiz. V 10. minutě přidal Nassr druhou branku a o chvíli později dokonce třetí, když byl Callender přelobován z půlky hřiště. Ve 27. minutě musel Callender znovu zasahovat. Poté pálil na druhé straně Suárez, trefil však přímo gólmana. Podobně dopadl o 7 minut později i Campana. Střela Ruize se mezi tři tyče nevlezla. Úspěšní nebyli v nastaveném čase ani další hráči Miami, a tak poločas skončil výsledkem 3:0 pro domácí.
6 minut po změně stran zvýšli Al Nassr z penalty už na 4:0. V 61. minutě střílel znovu Suárez, jenže opět gólmana nepřekonal. Přesnější muška chyběla Campanovi. V 67. minutě dobře zasáhl Callender. O minutu později však musel opět lovit míč ze sítě - 5:0. 73. minuta přinesla šestou branku. 7 minut před koncem zápasu se dostal na hřiště i Messi, jenže ani on už alespoň čestnou trefu nepřidal. Miami tedy po těsné prohře s celkem Al-Hilal prohrálo s Al Nassrem vysoko 0:6.

Další přátelské utkání čeká Miami 4. února od 9:00 našeho času proti výběru Hong Kongu.

Góly: Al Nassr - Otávio, Talisca 3x (1x pen.), Laporte, Maran
Střely: 21 - 12 (na bránu 14 - 3)
Žluté karty: 3 - 1

Sestavy

Al Nassr – Ospina (32. Ali), Laporte (81. Tambakti), Al-Amri (ž. k., 60. Al-Fatil), Telles (80. Al-Nakhli), Boushal (ž. k.), Otávio (81. Alhamoush), Brozovič (ž. k.), Al-Sulaiheem (60. Al-Hassan), Maran (80. Nemer), Talisca (81. Sahlouli)
Inter Miami – Callender, Kryvtsov, Allen, Avilés, Alba (69. Yedlin), Gressel, Busquets (ž. k.), Ruiz (84. Sunderland), Gregore, Suárez (70. Taylor), Campana (83. Messi)

Messi a Ronaldo si proti sobě zřejmě nezahrají

31. 01. 2024  17:45 | 0 komentářů

Zítra je na programu přátelké utkání Interu Miami s celkem Al Nassr. Ostře sledovaný je duel kvůli možnému střetnutí Messiho s Ronaldem. Podle posledních zpráv to ale vypadá, že na očekávaný souboj nedojde. Ronalda totiž podle informací trápí nějaké svalové zranění a do zítřejšího utkání tak zřejmě nezasáhne.

V Soulu

30. 01. 2024  09:19 | 0 komentářů

David Beckham pokračuje v cestování po světě. Po Barceloně se momentálně nachází v korejském Soulu, kde se zaměřil mimo jiné na výročí 30-ti let kopaček Adidas Predator. David tu byl v obležení fanoušků.

Videa a další fotky najdete na Davidově Facebooku nebo Instagramu.

Al-Hilal 4:3 Inter Miami

30. 01. 2024  08:13 | 0 komentářů

Miami prohrálo gólem z 88. minuty utkání s celkem Al-Hilal, když dokázalo dotáhnout dvoubrankovou ztrátu, jenže výsledek neudrželo.

První branka padla po 10-ti minutách a připsali si ji domácí. O 3 minuty později už to bylo 0:2 z pohledu Miami. Následovalo několik nepřesných pokusů Miami v hodně dobrých pozicích. Ve 28. minutě musel zasahovat Callender, tentokrát byl však připravený. Ve 34. minutě snížil na 2:1 Suárez. Inter se trefil i o 4 minuty později, sudí ovšem viděli ofsajd, takže branka neplatila. Minutu před poločasem utekli domácí opět na rozdíl dvou branek, a tak v poločase bylo skóre 3:1.
9 minut po změně stran odpískala rozhodčí pro Miami penaltu a Messi z ní bez problémů snížil na 3:2. Hned v následující minutě vyrovnal Ruiz, čímž naprosto šokoval všchny domácí fanoušky. Poté musel zasahovat Callender. Další šance se objevily na obou stranách jenže chybělo přesnější zakončení. Když už to vypadalo na remízu, udeřili domácí v 88. minutě počtvrté. Na to už Miami odpovědět nedokázalo, a tak prohrálo 3:4.

Ve čtvrtek čeká tým duel proti celku Al Nassr, ovšem jestli bude hrát i Ronaldo není zatím úplně jisté. Podle informací je po zranění a zda už bude na 100% fit.

Góly: Al-Hilal - Mitrovič, Al-Hamddan, Delgado, Malcom; Miami - Suárez, Messi (pen.), Ruiz
Střely: 17 - 7 (na bránu 7 - 3)