Our new Facebook page - Dbeckhamcz fans - HERE

Vissel Kobe 0:0 (4:3 pen.) Inter Miami

07. 02. 2024  13:44 - přečteno 179x

Miami dnes odehrálo přátelské utkání s celkem Vissel Kobe, které po bezbrankové remíze musely rozhodnout až penalty. V těch byli o jednu branku úspěšnější domácí a porazili taky Miami na penalty 4:3. Messi se dostal na hřiště v 60. minutě.

Úvodní pokusy se na obou stranách nevlezly mezi tři tyče. V 15. minutě musel poprvé Callender zasahovat. Následně nastřelili domácí tyč. Ve 32. minutě střílel nepřesně Taylor. Do konce první půle bylo k vidění několik dalších nepřesných pokusů.
Po změně stran si připsal Callender další zákrok v 59. minutě. Další práci měl o 6 minut později. Poté byla zblokována střela Yedlina. V 76. minutě byl Callender opět připravený. O chvilku později prověřil gólmana Messi, jenže ani on nebyl úspěšný. Napoprvé ho vychytal brankář a při dorážce za něj zaskočil obránce. V nastaveném čase ještě podržel Miami Callender.
Základní hrací doba o vítězi nerozhodla, a tak pro atraktivitu duelu přišly na řadu penalty. Miami mohlo rozhodnout v páté sérii. Kdyby Allen proměnil, Miami by zvítězilo. Jenže Allena gólman vychytal. Podobně dopadla i penalta Gregoreho, a tak se nakonec z vítězství radovali domácí.

Góly:
Střely: 17 - 5 (na bránu 5 - 2)
Žluté karty: 0 - 1
Červené karty: 0 - 0

Sestavy
Vissel Kobe – Obi (46. Arai), Honda (60. Kikuchi), Iwanami, Hatsuse, Sakai, Ide (60. Miyashiro), Yamaguchi, Ogihara (60. Ideguchi), Osako, Patri (73. Yuruki), Sasaki (73. Iino)
Inter Miami – Callender, Allen, Avilés (75. Sailor), Alba, Yedlin, Busquets (25. Bright ž. k.), Ruiz (60. Messi), Gregore, Suárez (75. Campana), Taylor, Gressel

Sestřih z utkání najdete zde. David Beckham podle všeho na utkání nebyl, protože je v Dauhá.