Our new Facebook page - Dbeckhamcz fans - HERE

Hong Kong XI 1:4 Inter Miami

04. 02. 2024  12:30 - přečteno 176x

Miami si připsalo v přípravě první vítězství, když porazilo 4:1 výběr Hong Kongu. Messi do utkání nezasáhl. Na zápase byl i David Beckham.

K prvnímu většímu rozruchu došlo v 8. minutě, kdy domácí nastřelili břevno. Na druhé straně trefil o 2 minuty později Gregore tyč. Ve 20. minutě musel zasahovat Dos Santos. Následně měl velkou šanci Sunderland, jenže bránu přestřelil. Další střela domácích šla mimo tři tyče. Ve 27. minutě vychytal gólman střelu Campany. Ve 40. minutě šlo Miami do vedení po pěkné trefě Taylora. Z vedení se ale radovalo pouze 3 minuty, když domácí domázali vyrovnat na 1:1. Do poločasu se již nic nestalo.
Hned po změně stran měl Dos Santos práci, ale byl připravený. V 50. minutě poslal Miami znovu do vedení Sunderland. O 6 minut později zvýšil na 3:1 Campana. V 64. minutě se dostal do šance Taylor, jenže tentokrát zasáhla obrana. V 76. minutě se objevil sám před gólmanem Gressel, jeho hlavička však skončila nad bránou. 5 minut před koncem utkání přidal po rohovém kopu čtvrtý gól Sailor. Další branka už nepadla, a tak Miami zvítězilo 4:1.

I když si stadion žádal Messiho, ten nakonec do utkání nezasáhl. Podle posledních informací měl v posledních dnech trochu problémy se svalem a vzhledem k průběhu zápasu to raději nepokoušel. Pokud by si to situace žádala, asi by do zápasu nastoupil. Další utkání čeká Miami ve středu 7. února proti celku Vissel Kóbe.

Góly: Hong Kong - Anier; Miami - Taylor, Sunderland, Campana, Sailor
Střely: 16 - 23 (na bránu 6 - 9)
Žluté karty: 0 - 0
Červené karty: 0 - 0