15 let dbeckham.cz!

03. 05. 2023  09:26 - přečteno 190x

A je to tu. Nedávno jsem psala článek ke 14. výročí webu dbeckham.cz a už tu máme kulaté 15. narozeniny :-) To nám to uteklo, ani nevím jak...

A co se za ten rok změnilo? Dobu covidu už máme naštěstí za sebou, tak David může chodit kam chce a já mám o čem psát. Bohužel toho času ale nemám tolik, a tak nejde psát úplně o všem, kde se mihne nebo co sdílí na svých sociálních sítích. K tomu bych potřebovala, aby měl den tak 48 hodin. Stále se ale snažím psát o všem důležitém a zajímavém a některé Davidovy příspěvky sdílím alespoň na Facebooku stránek. Samozřejmě pokračuji v pravidelných článcích o zápasech Interu Miami. Co se týče designu, tak ten není zase tak starý, aby se musel měnit. Hlavně jak už jsem jednou psala, momentálně na to nemám ani časovou kapacitu. Pokud se ale v průběhu příštího roku něco změní a nějaký čas se najde, pokusím se design alespoň trošku aktualizovat nebo lehce poupravit, žádné velké změny ale nyní neplánuji.

Pojďme se ohlédnout zase za statistikou, alespoň co se týče toho nejzajímavějšího:
celkem návštěv na webu: skoro 825 500
průměrná návštěvnost za měsíc: kolem 500 a stále na stránky chodí hodně lidí i ze zahraničí
celkem napsaných článků: 5 113
fotky v galerii: galerii jsem bohužel musela dost promazat. Týká se to ale hodně starých fotek (více jak 5 let staré), takže psát momentálně počet fotek v galerii nemá úplně smysl. Důležité je ale asi to, aby tu byly aktuální fotky a ty zde budou i nadále.
celkem fanoušků na sociálních sítích: 678

A výhled do budoucnosti? No pořád asi to stejné. Stále plánuji ve webu pokračovat, i když toho času moc není a provoz stojí i nějaké peníze, ale snažím se, jak jen to jde. Občas musím něco o den nebo dva odložit, ale všechny důležité informace sem vždy přidám. Pokud máte nějaký nápad, co by bylo možné přidat nebo nápad na nějaké vylepšení, tak nápadům se nebráním. Klidně pište. Pokud to půjde realizovat, tak to udělám jakmile bude chvilka času.
A obecně budu ráda za občasné Vaše komentáře. Stále platí, že ty stránky dělám hlavně pro Vás a občasná odezva určitě potěší.

Zatím se tedy mějte krásně a zachovejte stránkám přízeň. Vždyť to přece dělám hlavně pro Vás... :-)

Lucišek  

15 let webu dbeckham.czPřidat nový komentář


Žádný komentář dosud nebyl zaslán. Buďte první!


© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2023
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání