Our new Facebook page - Dbeckhamcz fans - HERE2008 MLS all-star hlasování


 15. 05. 2008  13:00 | 0 komentářů

Na oficiálních stránkách MLS bylo spuštěno hlasování o 2008 Pepsi MLS all-star. Po registraci, si může každý vybrat svůj nejoblíbenější klub MLS a poté i své oblíbené hráče (jednoho nebo i víc), kterým dá hlas. 24. července pak proběhne v Torontu zápas mezi MLS all-stars a anglickým klubem West Ham United.
Hlasovat lze z jednoho PC 10x za den a každý zaregistrovaný je automaticky zařazen do slosování o ceny.

MLS all-star hlasování

Zde můžete hlasovat pro svůj oblíbený klub

Oddělovač novinek

LA Galaxy 1:2 Vancouver Whitecaps


 14. 05. 2008  12:20 | 0 komentářů

Včera se hrálo přátelské utkání mezi LA Galaxy a kanadským klubem Vancouver Whitecaps. David hrál 75 minut a připsal si na své konto asistenci za vyrovnávací gól na 1:1, který vstřelil Alan Gordon. Ovšem v 66. minutě poslal Eduardo Sebrango Vancouver střelou ze 20 yardů (něco přes 18 metrů) opět do vedení a Galaxy už nedokázalo na gól odpovědět, a tak byl konečný výsledek 1:2. Na zápas se přišlo podívat 37 104 diváků a David nastoupil i přes lehké zranění nohy, které si způsobil při posledním zápase MLS.

Beckham po zápase s Vancouverem

Na následující stránce se můžete podívat na další fotky ze zápasu s Edmontonem

Oddělovač novinek

Přátelské utkání s Vancouver Whitecaps


 13. 05. 2008  14:15 | 0 komentářů

Dnes v 9 hodin večer evropského času odehraje LA Galaxy v Edmontonu mezinárodní přátelské utkání s kanadským týmem Vancouver Whitecaps. V zápase nenastoupí London Donovan, který má natažený sval. Ostatní z týmu včetně Beckhama přiletěli včera. Zápas je odvetou za listopadovou remízu 0:0. Na utkání bylo prodáno přes 30 000 lístků. Hlavním lákadlem je hlavně Beckham, kterého na letišti vítali fanoušci s transparenty "Welcome to Edmonton, David. We love you." (Vítej v Edmontonu Davide. Milujeme Tě.)

Beckham při příletu do Edmontonu

Oddělovač novinek

David Beckham v sestavě Anglie


 12. 05. 2008  17:10 | 0 komentářů

David byl Fabiem Capellem napsán do rozšířené nominace pro přátelská utkání proti USA a Trinidadu a Tobago. Beckham je teď v dobré formě. Od konce března kdy začala MLS má na svém kontě za LA Galaxy 3 góly a spoustu asistencí. Takže jeho povolání do reprezentace bylo celkem jasné. První utkání proti USA se hraje 28. května ve Wembley a 1. června se hraje v Trinidadu.

Oddělovač novinek

Nová reklama na Pepsi


 12. 05. 2008  12:10 | 0 komentářů

V televizi se objevila nová reklama na Pepsi a to i s českým komentářem. Kromě Davida v ní hrají i další světoznámí fotbalisti, jako například Ronaldinho, Henry, Lampard, Messi a Fabregas, kteří opět ukazují své umění s míčem.

Oddělovač novinek

LA Galaxy prohrálo s New Yorkem


 11. 05. 2008  19:30 | 0 komentářů

Ve včerejším zápase proti New Yorku nevyužilo Galaxy šanci dostat se na první místo v tabulce západní konference. V docela napínavém zápase prohrálo 1:2, když minutu po vyrovnávací brance Galaxy dal New York další gól, který byl nakonec vítězným. Další info po kliknutí na výsledek zápasu vlevo dole.

Smutný Beckham po zápase s New Yorkem

Oddělovač novinek

Nominace na gól týdne MLS


 07. 05. 2008  13:10 | 0 komentářů

Obě Davidovy branky ze sobotního zápasu proti Realu Salt Lake byly nominovány do pětky nejhezčích gólů týdne MLS. Zatím je David na druhém místě, a tak ho podpořte svým hlasem.

Na následující stránce se můžete podívat na všechny nominované góly

Oddělovač novinek

Dva góly proti týmu Real Salt Lake


 05. 05. 2008  19:30 | 0 komentářů

V sobotním zápase LA Galaxy proti Realu Salt Lake byl David hlavní hvězdou. Dal dva góly během 4 minut a zařídil tak remízu 2:2. Další info po kliknutí na výsledek zápasu vlevo dole.

Zde jsou oba góly ke shlédnutí.

Oddělovač novinek

Davidovy narozeniny


 03. 05. 2008  15:10 | 0 komentářů

Včera měl David 33. narozeniny. Myslela jsem, že tyto stránky stihnu do 2.5. zprovoznit, ale bohužel jsem to nestihla. Tak aspoň dodatečně všechno nejlepší Davide!!!

A tady je fotka ze včerejšího příjezdu na narozeninovou večeři.

Beckham při příjezdu na narozeninovou párty

Oddělovač novinek

Spuštění webu


 03. 05. 2008  15:10 | 2 komentáře

Ahojky všichni, dnešním dnem spouštím svoje webovky o Davidu Beckhamovi. Dala jsem si s nimi celkem dost práce a myslím si, že co se týče informací, obrázků a downloadů, patří tyto stránky k jedněm z nejobsáhlejších. Budu se snažit aktualizovat jak nejvíc to půjde. Doufám, že se budou stránky líbit, a že mi necháte nějaký ten vzkazík v Knize návštěv. A buďte prosím shovívaví, jsou to moje první stránky, a tak to má ještě nějaký mouchy. Ale časem to vylepším ;-). Přeji pěkný den...

Spuštění webu dbeckham.cz

Oddělovač novinek« první  |  « předchozí  | 527/527 |  další »  |  poslední »

© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2023
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání