Our new Facebook page - Dbeckhamcz fans - HEREDavidova reklama na spodní prádlo Armani odhalena


 19. 06. 2008  02:07 | 0 komentářů

Nová reklama na spodní prádlo značky Emporio Armani Underwear dnes spatřila světlo světa. Velmi odvážný snímek, který nejvíce potěší dámskou část populace, byl pořízen na proslulé pláži Malibu fotografy Mertem Alasem a Marcusem Piggottem a postupně bude uveden ve sportovních, lifestylových a módních časopisech a také ve velkoměstech typu Londýn, New York, Milán, Řím nebo Tokio. V tištěné podobě se poprvé objeví v srpnovém vydání magazínu Vanity Fair.

David Beckham v reklamě na Emporio Armani Underwear

Oddělovač novinek

Z Davidova blogu


 19. 06. 2008  01:15 | 0 komentářů

Ahoj všichni, bylo super po sobotním zápase kouknout na tabulku západní konference a vidět LA Galaxy na prvním místě. Navíc máme oproti druhému týmu v tabulce, Houstonu Dynamo, zápas k dobru, ve kterém chceme za každou cenu získat tři body, abychom si upevnili umístění na čele. Každý byl očividně potěšen další výhrou venku, máme skvělý tým, ale musíme se soustředit po celou sezónu, a pokud se nám to podaří, budeme mít velkou šanci dostat se do play-off.
Až se vrátí hráči, kteří zrovna reprezentují svoji zemi, budeme opět v plné síle. Landon Donovan byl v minulém zápase pryč a šanci zahrát si dostal Edson Buddle, který ji zužitkoval bezezbytku. V zápase proti San Jose dokázal vstřelit již druhý hattrick v sezóně, což je pro něj parádní úspěch. Je to skvělý hráč a s každým zápasem se zlepšuje.
Našim dalším soupeřem budou v sobotu borci z týmu Colombus Crew, na zápas se moc těšíme. Ode mě vše, David.

Oddělovač novinek

David a Victoria opět v STK restauraci


 18. 06. 2008  17:45 | 0 komentářů

Včera večer si David a Victoria opět zajeli na večeři do STK restaurace ve West Hollywoodu.

David a Victoria odjíždějí z restaurace STK

Zde se můžete podívat na další fotky Davida a Victorie při odjezdu z STK restaurace.

Oddělovač novinek

David je nominovaný na Teen Choice Awards 2008


 18. 06. 2008  13:42 | 0 komentářů

David Beckham je nominovaný na Teen Choice Awards 2008 v kategorii „Sportovec“ . Spolu s ním jsou v této kategorii nominovaní ještě další 4 sportovci, a to Eli Manning, Kobe Bryant, LeBron James a Tiger Woods.

Teen Choice Awards je prestižní americké předávání cen hercům, zpěvákům, sportovcům a dalším. Hlasujícími jsou teenageři ve věku 13-19 let, ale hlasovat můžou klidně i ostatní. Stačí když při registraci napíší datum narození tak, aby se do této hranice vešli.
Slavnostní předávání cen vítězům proběhne 4. srpna.

Teen Choice Awards 2008

Tady najdete po registraci všechny nominace na Teen Choice Awards 2008 a můžete zde i hlasovat. Hlasovat lze každý den.

Oddělovač novinek

Další aktualizace galerie


 17. 06. 2008  19:59 | 0 komentářů

V galerii přibylo několik dalších starších fotek, které jsem přidala do již existujících alb.

Zasněný David Beckham

Davidova starší fotka

Zde najdete další nové fotky z kategorie „Různé“

David se synem Brooklynem

David se svým malým synem Brooklynem

Zde najdete další nové fotky z kategorie „Děti“

David a Victoria

David Beckham v objetí s Victorií

Zde najdete další nové fotky z kategorie „David a Victoria“

David se raduje při zápase

Beckham se raduje při reprezentačním zápase

Zde najdete další nové fotky z kategorie „Reprezentace“

Spoluhráči z Realu Madrid vyhazují Davida do vzduchu

Hráči Realu Madrid vyhazují Beckhama do vzduchu

Zde najdete další nové fotky z kategorie „Real Madrid“

Oddělovač novinek

Beckham: „Jsem připraven na to, že kariéra v reprezentaci může kdykoliv skončit“


 17. 06. 2008  15:04 | 0 komentářů

David Beckham ví, že kdykoliv může přijít konec jeho působení v anglické reprezentaci a říká, že je na to připraven. „Prostě budu jako vždy sedět doma a čekat telefonát s pozvánkou do reprezentačního týmu, ale nikdo nezavolá. To je celé“, řekl Beckham a ještě dodal: „Když mě bývalý trenér Steve McClaren vyřadil z týmu, myslel jsem si, že to je konec mé reprezentační kariéry. Ale jsem hrozně rád, že jsem poté dostal ještě šanci, protože je pro mě čest hrát za svou rodnou zemi a strašně rád bych reprezentoval tak dlouho, dokud budu cítit, že na to mám. Ale nezáleží to jen na mně, o tom jestli hrát budu nebo ne rozhodují jiní. Jsem připraven na to, že se se mnou třeba brzy přestane počítat, a tak se snažím užít si každý zápas naplno, protože by to také mohl být můj poslední.“
Beckham ovšem doufá, že tato varianta ještě nějakou dobu nepřijde, protože jeho snem je dostat se s Anglií na MS 2010 a udělat tam dobrý výsledek. Fanoušci za Davidem stojí a nechtějí o reprezentačním týmu bez něj ani slyšet. Jenže jednou to přijít musí...

Oddělovač novinek

Bude Beckham opět trénovat s Arsenalem?


 17. 06. 2008  14:39 | 0 komentářů

David Beckham se prý údajně hodlá po skončení letošní MLS opět připojit k Arsenalu a absolvovat s týmem Arsena Wengera tréninky. Beckham už s Arsenalem trénoval letos v lednu a způsobil v London Colney doslova mediální šílenství.
Podle Davidových vlastních slov jde opět jen o tréninkové soustředění, aby byl stále v kondici. Návrat do anglické Premier League prý neplánuje, protože je v Americe spokojený.

Oddělovač novinek

Beckham v Top 10 nejochotněji se podepisujících sportovců v USA


 17. 06. 2008  11:30 | 0 komentářů

V současné době se objevuje spousta žebříčků, ve kterých se Beckham pravidelně objevuje a jedním z nich je i žebříček Top 10 nejochotněji se podepisujících sportovců v USA, kde David skončil na 9. místě. Většina dalších jmen, které v seznamu figurují jsou méně známá.
Kromě této kategorie byl zveřejněn i seznam sportovců, kteří k fanouškům, co se týče podpisu, moc ochotní nejsou. Zde je kompletní seznam:

Top 10 nejlepších rozdávačů autogramů mezi sportovci v USA:
1. Oscar de la Hoya - box
2. Jeff Gordon - závody aut
3. Kurt Warner - rugby
4. Phil Mickelson - golf
5. Tiki Barber - rugby
6. Torii Hunter - baseball
7. Tom Glavine - baseball
8. Tony Hawk - skateboard
9. David Beckham - fotbal
10. Shaquille O’Neal - basketbal

Top 10 nejhorších rozdávačů autogramů mezi sportovci v USA:
1. Kevin Garnett - basketbal
2. Brett Farve - rugby
3. Barry Bonds - baseball
4. Randy Johnson - baseball
5. Tony Stewart - závody aut
6. LeBron James - baskebal
7. Tom Brady - rugby
8. Emmitt Smith - rugby
9. Maria Sharapova - tenis
10. Kobe Bryant - basketbal

Mezi nejochotněji se podepisujícími celebritami zvítězil herec Johnny Depp, naopak nejneochotnější celebritou byl zvolen herec Will Ferrell.

Do kategorie profil jsem přidala kontaktní adresu na Davida Beckhama, na kterou mu lze poslat dopis nebo poprosit o autogram.

Oddělovač novinek

David Beckham a David Bentley - souboj o místo v reprezentaci


 17. 06. 2008  10:43 | 0 komentářů

V poslední době se mluví o tom, kdo z hráčů anglické reprezentace získá stálé místo na pravé straně zálohy. Pomyslný souboj o tento post spolu vedou David Beckham a David Bentley. Beckham přiznal, že Bentley by měl dostávat šanci v národním týmu, protože je to dobrý hráč. Zároveň však řekl, že se místa pravého záložníka rozhodně nevzdá bez boje.
V posledních třech zápasech Anglie hrál v základní sestavě vždy Beckham, ale v druhé půlce ho vystřídal Bentley. Zatím to tedy vypadá, že trenér Fabio Capello chce dát oběma hráčům ve hře zhruba stejný prostor. Bentley se ovšem nechal slyšet, že by rád přestoupil z Blackburnu Rovers do nějakého většího klubu, aby se jeho šance v národním týmu zvětšily. Beckham se k tomu vyjádřil v rozhovoru pro Sky Sports News:
„Bentley je skvělý hráč a dobrý chlap. Dokáže mě rozesmát když se vidíme. Je to kluk z Londýna, tak je trošku domýšlivý, ale to proto, že je ještě hodně mladý. Jinak je to fajn kluk. Měl skvělou sezónu a zaslouží si být v týmu Anglie. Ale mně se teď taky docela daří a chci ještě za reprezentaci hrát, takže se nevzdám jen tak bez boje“, řekl s úsměvem Beckham.

Bentley střídá Beckhama

Oddělovač novinek

David s Brooklynem na 5. finálovém zápase LA Lakers


 16. 06. 2008  14:45 | 0 komentářů

Včera byl David, věrný fanoušek LA Lakers, opět na zápase tohoto týmu a vzal s sebou i syna Brooklyna. Lakers ve finálové sérii prohrávali s Boston Celtics 1:3 na zápasy a tak museli vyhrát, pokud chtěli zůstat ve hře o titul. To se jim nakonec povedlo, a tak po skóre 103 - 98 snížili stav série na 2:3, což Davida i Brooklyna hodně potěšilo.
Před zápasem si David chvíli povídal s hráčem Lakers Didierem Mbengou a během přestávky pak fotil Brooklyna, se kterým mu ochotně zapózoval Tobey Maguire, který byl také na zápase. Nechyběly ani další stálice z řad celebrit jako Jack Nicholson, Danzel Washington, Dustin Hoffman a poprvé se zde objevil i Puff Diddy.

David a Brooklyn na zápase LA Lakers

Zde se můžete podívat na další fotky Davida a Brooklyna na zápase LA Lakers.

Oddělovač novinek« první  |  « předchozí  | 516/527 |  další »  |  poslední »

© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2023
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání