Our new Facebook page - Dbeckhamcz fans - HEREDavid na projížďce s Romeem


 09. 06. 2008  17:07 | 0 komentářů

David vzal na projížďku svého prostředního syna Romea a jeho kamaráda. Ze své poměrně slušné sbírky aut si David tentokrát vybral tmavě modré Porche 911.

Beckham na projížďce s Romeem

Oddělovač novinek

O reprezentaci, MLS a zavázaném zápěstí


 09. 06. 2008  11:38 | 0 komentářů

David otevřeně promluvil o působení v reprezentaci, výkonnosti LA Galaxy během jeho reprezentačních povinností a o lehkém poranění zápěstí.

David si užil dvoutýdenní pauzu od MLS během mezistátních přátelských zápasů, které Anglie vyhrála. Také opět navlékt na ruku kapitánskou pásku a stihl i malý výlet s Victorií do New Yorku.
„Je vždycky příjemné vrátit se domů“, řekl Beckham. „Máme za sebou dva reprezentační zápasy, dva dobré výkony a dvě vítězství.“
Ale tým Galaxy už tak šťastný nebyl. Bez Beckhama a Donovana nevstřelilo Galaxy ve dvou zápasech ani gól a 2x prohrálo.
„To, že někteří hráči nejsou zrovna v týmu, je jen jedna z věcí. To se prostě stává, musíme jít dál“, řekl David.
Trenér LA Galaxy Ruud Gullit však vyjádřil nespokojenost s tím, že mezinárodní zápasy se konají bez ohledu na sezónu MLS.
„Jo to divné. Nemůžete zastavit ligu kvůli mezinárodním zápasům. Bylo by dobré, kdyby si mohli hráči aspoň trochu oddechnout.“

David také vysvětlil, proč měl minulý týden zavázané pravé zápěstí.
„Měl jsem trochu poraněné vazy. Stalo se to pár týdnů zpátky v zápase proti Chivas USA a myslel jsem si, že už to je v pořádku. Jenže během přípravy s Anglií se to opět ozvalo, a tak to bylo potřeba trochu zafixovat. Ale není to nic vážného, budu v pořádku“, ujistil všechny Beckham.

Oddělovač novinek

Victoria s dětmi na zápase proti Coloradu


 08. 06. 2008  20:55 | 0 komentářů

Victoria a děti se včera opět přišli podívat na Davidův zápas, a to proti Coloradu Rapids. Opět měli svůj vlastní box, ze kterého mohli krásně sledovat, jak Beckham na hřišti válí.

Victoria s dětmi na Davidově zápase

Další fotky Victorie Beckham s dětmi

Oddělovač novinek

LA Galaxy 3:2 Colorado Rapids


 08. 06. 2008  19:57 | 0 komentářů

Fotbalisté Los Angeles Galaxy porazili ve včerejším zápase Colorado Rapids 3:2 a opět se ujali vedení v tabulce západní skupiny. Beckham, jenž kvůli přípravným duelům s národním týmem nebyl minulý víkend u porážky 0:2 s Torontem, se podílel hned na prvním gólu ve 4. minutě. Po jeho trestném kopu ze 40 metrů se míč odrazil k Alvaru Piresovi, který vstřelil svůj první gól v soutěži. Poté dal druhý gól Buddle a chvíli po začátku druhého poločasu zvýšil už na 3:0 Allen a zdálo se, že je zápas rozhodnutý. Poté ale Colorado zabralo a dokázalo snížit na rozdíl jedné branky. Ovšem Galaxy si nenechalo utéct 3 body, a tak nakonec uhájilo vítězství výsledkem 3:2.
V zápase se odehrála i kuriozní scéna, když vběhl na trávník jeden fanoušek a chytil Davida. Beckham byl trochu vyděšený, protože nevěděl co se děje a co po něm dotyčný chce. Davidův spoluhráč Chris Clein fanouška od Davida odtrhl a pohlídal ho než přišla ochranka. Nakonec se ukázalo, že fanoušek chtěl jen obejmout svého idola, i když chvíli vypadal jako smyslů zbavený.

Beckham při zápase proti Coloradu

Fanoušek, který vběhl na trávník, protože chtěl obejmout svůj idol.

Fanoušek, který vběhl během hry na hřiště

Další fotky ze zápasu LA Galaxy - Colorado Rapids

Oddělovač novinek

Zápas Anglie s Trinidadem a Tobagem zůstává oficiálním


 06. 06. 2008  00:44 | 0 komentářů

Přátelský zápas mezi Anglií a Trinidadem a Tobagem bude započítán do oficiálních statistik. Podle všeho došlo k chybě hlavního rozhodčího, Anglie tedy nebude suspendována. Počet zápasů, ve kterých byl David v národním týmu kapitánem, se tedy ustálil na čísle 59 a pravděpodobně již zůstane nezměněn, protože David oznámil, že kapitánem Anglie již být nechce.

Oddělovač novinek

David se zúčastnil otevření nové restaurace


 05. 06. 2008  12:35 | 0 komentářů

David Beckham přišel ve středu podpořit skotského šéfkuchaře Gordona Ramsaye při otevření jeho nové restaurace ve West Hollywoodu v Los Angeles. Jedná se o první restauraci tohoto 41-letého šéfkuchaře na západním pobřeží a nachází se v bývalém Bel-Age hotelu na Sunset Strip.

David Beckham na otevření nové restaurace

Další fotky Davida Beckhama z nové restaurace

Oddělovač novinek

Beckhamovi může být anulováno kapitánství ze zápasu proti Trinidadu a Tobagu


 05. 06. 2008  11:33 | 0 komentářů

Počet 59 zápasů v roli kapitána anglické reprezentace bude Davidovi možná snížen na 58. Započítat do statistik by se totiž nemuselo poslední utkání proti Trinidadu a Tobagu. Prezident FIFA Sepp Blatter rozhodl před 4 lety o novém pravidle, které umožňuje vystřídat během jednoho zápasů maximálně 6 hráčů. Stalo se tak poté, kdy Sven-Goran Eriksson (bývalý trenér Anglie) poslal před 5 lety do druhé půle zápasu s Austrálií zcela nový tým.
Fotbalová asociace byla přesvědčená, že na zápas v Port of Spain v Trinidadu bylo uděleno zvláštní povolení o překročení limitu 6ti střídání. Fabilo Capello totiž vystřídal nejprve 4 hráče a během druhé půle poslal do hry ještě další 3, takže celkem 7 hráčů.
Správní orgán, který má toto na starost se počtem vystřídaných hráčů nejprve moc nezabýval, ale v úterý večer prohlásil, že FIFA neudělilo pro tento zápas žádnou vyjímku. A tak se ještě uvidí, jak bude celá situace vyřešena a jestli se Davidovi 59. zápas v roli kapitána započítá nebo ne.

Oddělovač novinek

David a Victoria v restauraci Nobu


 05. 06. 2008  10:37 | 0 komentářů

Do galerie jsem přidala další fotky. Tentokrát z úterý 3.5., kdy byl David s Victorií na večeři v restauraci Nobu v New Yorku.

David a Victoria v restauraci Nobu

Další fotky Beckhamových z restaurace Nobu

Oddělovač novinek

Nová kolekce Davidova sportovního oblečení


 04. 06. 2008  20:43 | 0 komentářů

Firma Adidas ohlásila novou sportovní sadu LA Galaxy a speciální kopačky se jménem Davida Beckhama - David Beckham Predator® DB Powerswerve. Celá sada bude v barvách týmu LA Galaxy, za který David hraje, a na jazyku bude vyšité speciální logo Davida, které připomíná jeho pózu při zahrávání standartních situací.

Oddělovač novinek

Z Davidova blogu


 04. 06. 2008  19:40 | 0 komentářů

Ahoj všichni. Byl jsem velmi potěšen, když mi přišla pozvánka k dvěma přátelským utkáním národního týmu proti USA a Trinidadu a Tobagu, a také když jsem mohl hrát od začátku v obou zápasech. Když jsem po Mistrovství světa 2006 předával kapitánskou pásku jinému hráči, nevěřil bych, že ji znovu natáhnu na ruku, takže pro mě byla velká pocta vést mužstvo na trávník v zápase proti Trinidadu. Co se zápasů týče, myslím si, že jsme hráli výborně. Nedostali jsme žádnou branku a vyhráli jsme oba zápasy, což je důležité. Asistovat na gól v zápase proti USA byl skvělý zážitek - byl jsem opravdu šťastný, že John Terry proměnil. Poslední týdny pro něj byly těžké, takže bylo skvělé vidět na jeho tváři potěšení, když míč rozvlnil síť. Anglická liga už skončila, takže hráči mají volno, zatímco já jsem se vrátil do Los Angeles a v neděli nás čeká zápas proti Colorado Rapids. Galaxy poslední dva zápasy prohrálo, takže příště musíme vyhrát. V obou zápasech jsme měli smůlu, obzvláště v pohárovém zápase proti Rapids. Každopádně máme skvělý tým a o víkendu budeme tvrdě pracovat. Už se na to těším. Ode mě prozatím vše, David.

Oddělovač novinek« první  |  « předchozí  | 511/519 |  další »  |  poslední »

© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2023
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání