Our new Facebook page - Dbeckhamcz fans - HERE

Inter Miami 3:1 Toronto FC

18. 07. 2024  08:32 - přečteno 128x

Miami porazilo doma 3:1 Toronto a vrátilo se zpátky do čela tabulky.

První zajímavá situace byla k vidění v 17. minutě a měli ji na svědomí hosté, Callender byl však připravený. Následovalo několik nepřesných nebo zblokovaných střel na obou stranách. Ve 43. minutě šlo Miami do vedení, když se po přihrávce Redonda trefil Gómez - 1:0. Před poločasem musel ještě jednou zasahovat Callender
Po změně stran navýšil v 53. minutě Redondo skóre na 2:0, když se trefil hlavou. V 58. minutě zakročil gólman hostů při šanci Gómeze, poté byl ale na střelu Redonda krátký a ten tak druhou trefou v utkání zvýšil na 3:0. V 69. minutě měl práci Callender. O 10 minut později dokázalo Toronto snížit na 3:1. V nastaveném čase hlavičkoval ještě Fray, brankáře ale nepřekonal.

Miami se po výhře vrátilo na špici tabulky, jelikož Cincinnati poslední dva zápasy prohrálo. Nyní tedy má Miami náskok na druhého 2 body. Další duel odehraje Miami v neděli 21. července proti Chicagu.

Góly: Cincinnati - Kubo 2x, Acosta, Bucha, Asad, Valenzuela; Miami - Kryvtsov
Střely: 10 - 8 (na bránu 5 - 4)
Žluté karty: 2 - 1
Červené karty: 0 - 0