Our new Facebook page - Dbeckhamcz fans - HERE

FC Cincinnati 6:1 Inter Miami

07. 07. 2024  10:45 - přečteno 140x

Miami nezvládlo zápas o čelo tabulky a po prohře 1:6 s Cincinnati kleslo na 2. příčku.
Miami stále chybí Messi a Suárez, kteří hrají Copa Ameriku, nově chyběl i Alba. Navíc Miami hrálo od 62. minuty bez vyloučeného Busquetse.

Ve 3. minutě prověřil gólmana Kryvtsov, ale neúspěšně. O 3 minuty později zasahoval na druhé straně Callender. V 10. minutě se domácí ujali vedení. O chvíli později musel opět zasahovat Callender, tentokrát však byl připravený. Následovaly dvě střely Miami, Gressel ani Taylor ovšem z toho branku nevytěžili. Vyrovnat se povedlo ve 21. minutě, když se po rohovém kopu Gressela trefil hlavou Kryvtsov - 1:1. Ve 36. minutě šlo Cincinnati znovu do vedení. O 2 minuty později už to bylo 3:1 pro domácí. Do poločasu udeřilo Cincinnati ještě počtvrté a bylo prakticky rozhodnuto.
Po změně stran přišel v 57. minutě pátý gól. V 62. minutě musel po druhé žluté kartě předčasně do sprchy Busquets. O 10 minut později upravili domácí už na 6:1. Do konce utkání musel Callender ještě zasahovat, ale míč už za svá záda nepustil, a tak duel skončil prohrou Miami 1:6.

Miami tedy po dlouhé době opouští v tabulce 1. místo a bude o bod za Cincinnati. To má ale ještě jeden zápas k dobru. Dalši duel odehraje Miami 18. července doma proti Torontu.

Góly: Cincinnati - Kubo 2x, Acosta, Bucha, Asad, Valenzuela; Miami - Kryvtsov
Střely: 15 - 10 (na bránu 10 - 4)
Žluté karty: 2 - 3
Červené karty: 0 - 1