Our new Facebook page - Dbeckhamcz fans - HERE

Charlotte FC 1:2 Inter Miami

04. 07. 2024  13:11 - přečteno 150x

Miami si připsalo další 3 body za výhru 2:1 venku proti Charlotte FC.

Na první zákrok gólmana se čekalo až do 27. minuty a připsal si ho Callender. O 3 minuty později se Miami ujalo vedení po trefě Taylora. Ve 35. minutě nastřelilo Charlotte tyč. O 6 minut později dokázali domácí srovnat na 1:1. V nastaveném čase první půle ještě střílel Gómez, brankáře však nepřekonal.
Po změně stran následovalo několik nepřesných a zblokovaných pokusů. Další zásah měl gólman až v 73. minutě po střele Gómeze. V 86. minutě šlo Miami podruhé do vedení po gólu Cremaschiho - 1:2. V nastaveném čase byl vyloučen hráč domácích, ale na výsledku se to už nijak nepodepsalo.

Miami tedy zvítězilo 2:1 a stále má na čele tabulky dvoubrankový náskok na Cincinnati. Právě s tímto celkem se Miami utká v neděli venku o prozatimní prvenství.

Góly: Charlotte - Agyemang; Miami - Taylor, Cremaschi
Střely: 13 - 7 (na bránu 2 - 4)
Žluté karty: 1 - 4
Červené karty: 1 - 0