Our new Facebook page - Dbeckhamcz fans - HERE

Nashville SC 1:2 Inter Miami

30. 06. 2024  10:10 - přečteno 144x

Miami porazilo venku Nashville 2:1 a stále se drží na špici tabulky.

Callender měl první práci ve 13. minutě, ale poradil si s tím. Po půlhodině hry nastřelil Gressel břevno. O 5 minut později opět zasahoval Callender. Následně hlavičkoval Gressel, ovšem gólmana nepřekonal. Podobně dopadla i hlavička Gómeze. Hlavička Fraye po rohovém kopu ve 40. minutě už ale v bráně skončila, a tak šlo Miami do vedení. Před poločasem přidal druhou branku Alba a Miami šlo tedy do kabin s dvoubrankovým náskokem.
Po změně stran sřílel nepřesně v 62. minutě Campana. V 73. minutě domácí snížili z nařízené penalty na 1:2. O 2 minuty později byl Callender připraven a další střelu zlikvidoval. V nastaveném čase Callender Miami podržel, a tak Miami zvítězilo 2:1.

Další duel odehraje tým 4. července venku proti Charlotte FC.

Góly: Miami - Nashville - Mukhtar (pen.); Fray, Alba
Střely: 9 - 14 (na bránu 5 - 5)
Žluté karty: 1 - 1
Červené karty: 0 - 0