Vyhledávání

Premiéra filmu Král Artuš: Legenda meče


 12. 05. 2017  15:42 | 0 komentářů

Ve středu měl v kinech premiéru film Král Artuš: Legenda meče, kterou si nenechal ujít ani David Beckham. Společnost mu dělal nejstarší syn Brooklyn.

David Beckham na premiéře filmu

Zde najdete další fotky Davida Beckhama s Brooklynem na premiéře filmu Král Artuš: Legenda meče.


Oddělovač novinek

Video: Ze zákulisí natáčení filmu


 10. 05. 2017  18:56 | 0 komentářů

David Beckham zveřejnil na internetu krátké video ze zákulisí natáčení filmu Král Artuš: Legenda meče. Na video se můžete podívat zde


Oddělovač novinek

Tenisky navrhované Davidem v prodeji


 04. 05. 2017  20:04 | 1 komentář

David Beckham ve spolupráci s firmou Adidas vydal kolekci tenisek, které jsou inspirovány dobou let devadesátých a přidal i kopačky inspirované slavnými Adidas Predator, ve kterých David dlouho hrál. Tenisky byly okamžitě vyprodané, i když nejsou zrovna nejlevnější. Stále se ale dají objednat na e-bayi, a to i pro české fanoušky! Tenisky najdete zde.

Adidas release DB


Oddělovač novinek

Ukázky z filmu Král Artuš: Legenda meče


 04. 05. 2017  19:47 | 0 komentářů

Na internetu se objevilo video, ve kterém jsou krátké záběry Davida Beckhama z filmu Král Artuš: Legenda meče. Zároveň ve videu mluví Guy Ritchie a další o Davidovi jako herci atd. Video najdete zde.


Oddělovač novinek

9 let dbeckham.cz!


 03. 05. 2017  14:20 | 0 komentářů

Web dbeckham.cz slaví dnes 9 let svého vzniku. Je to neuvěřitelná doba, i když mi to přijde skoro jako by to bylo včera. Pořád mě to ale baví, i když momentálně není moc času na to, abych mohla stránky nějak vylepšovat a jsem ráda, že stíhám psát alespoň články - což se snažím poctivě. Samozřejmě nepíšu o úplně každé blbosti, co se kde napíše, ale vše hlavní a důležité tu vždy najdete - i když občas třeba s malou prodlevou, ale hold pracovní tempo je někdy neúprosné. Těchto stránek se však vzdát nehodlám a chci s nimi pokračovat i nadále :-).

A teď alespoň stručná statistika:
Za 9 let existence mají stránky téměř 766 tisíc shlédnutí, což je myslím pěkné číslo. Samozřejmě od doby, co David skončil s fotbalem návštěvnost klesla, ale s tím se dalo počítat. Na stránkách bylo napsáno 4430 článků, ve fotogalerii pak najdete 21117 fotek zobrazených celkem skoro 950 tisíckrát - milion je na dosah :-) Na různých sociálních sítích má stránka dbeckham.cz skoro tisíc fanoušků, což je i jeden z důvodů, proč má smysl dále ve stránkách pokračovat. Nadále platí fakt, že obsáhlejší a aktualizovanější stránky o Davidovi na internetu nenajdete :-)

Již několikrát jsem slibovala vylepšení a změny na stránkách, ale jak již jsem psala na začátku, není na to teď vůbec čas. Pokud se ale někdy více času najde, pokusím se něco udělat - alespoň nový vzhled už by to chtělo. Články budu i dále psát tak často, jak jen to půjde a samozřejmě jak budou dostupné a s tím, že opravdu nelze psát každou blbost. To by musel mít den tak 48 hodin :-)

Doufám tedy, že stránkám zachováte svou přízeň, protože každý rok tady píši, že stránky nedělám pro sebe, ale pro vás. Kdyby na stránky nikdo nechodil, neměly by asi smysl, protože to zabere dost času a provoz stránek i nějaké peníze. Ale stále mě to baví, takže příští rok snad společně oslavíme kulaté 10. výročí :-)

Mějte se tedy krásně a budu ráda za vaše názory a komentáře.

Lucišek


Oddělovač novinek

Všechno nejlepší, Davide!


 02. 05. 2017  19:28 | 0 komentářů

David Beckham slaví dnes 42. narozeniny, které jistě řádně oslaví se svojí rodinou. Na internetu Davidovi popřály mimo jiné i jeho bývalé kluby PSG, Manchester United a LA Galaxy a i já se za web dbeckham.cz připojuji s blahopřáním.
Všechno nejlepší k narozeninám, Davide!


Oddělovač novinek

Video: David boxuje se synem


 30. 04. 2017  10:42 | 0 komentářů

Na internetu se objevilo video, ve kterém si dává David Beckham ranní rozcvičku v boxu s nejmladším synem Cruzem. V závěru můžeme vidět i pěkný zásah Cruze, který ani David nečekal. 


Oddělovač novinek

David Beckham získal PFA Merit Award


 24. 04. 2017  16:31 | 0 komentářů

Včera se předávaly v Londýně prestižní ceny PFA (Sdružení profesionálních fotbalistů), kde byl oceněn i David Beckham. Za jeho zásluhy ve fotbale ať už klubové nebo reprezentační získal David ocenění PFA Merit Award (loni toto ocenění získal Ryan Giggs).
„PFA je tak důležitou součístí hry. Být jí oceněn je hodně speciální. Měl jsem štěstí, že jsem měl kariéru, kterou jsem měl, že jsem hrál s týmy, se kterými jsem hrál, s manažery, které jsem měl, a samozřejmě s týmovými kamarády. Byla to pro mě zvláštní kariéra - 22 let,“ řekl Beckham.

David Beckham získal cenu PFA Merit Award 

Zde najdete další fotky Davida Beckhama na předávání cen PFA.


Oddělovač novinek

Na letišti LAX


 22. 04. 2017  09:33 | 0 komentářů

David Beckham byl v pondělí spatřen při odletu na letišti LAX

David Beckham s dětmi na LAX

Tady se můžete podívat nadalší fotky Davida Beckhama s dětmi na letišti LAX.


Oddělovač novinek

Na narozeninové večeři


 17. 04. 2017  19:07 | 0 komentářů

David Beckham vyrazil včera s celou rodinou v Malibu na Victoriinu narozeninovou večeři, která se uskutečnila v jejich oblíbené restauraci Nobu

Beckhamovi na večeři v Nobu

Zde najdete další fotky Beckhamových na večeři.


Oddělovač novinek« první  |  « předchozí  | 2/443 |  další »  |  poslední »

© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání