Los Angeles FC 1:0 Inter Miami

02. 03. 2020  09:56 | 0 komentářů

Klub Davida Beckhama Inter Miami odehrál včera první zápas v MLS, který prohrál s celkem Los Angeles FC nejtěsnějším rozdílem 0:1

Miami si vypracovalo hned několik dobrý příležitostí. Za zmínku stojí například šance z 20. minuty, kdy Morgan poslal křížem centr na Pellegriniho, jeho rána však byla zblokovaná. Ve 42. minutě přišly další dvě příležitosti. S pokusem Pizarra po rohovém kopu i následující šancí Figala si však gólman LA poradil. Nevyužité šance potrestalo LA minutu před poločasem trefou Vela do horní části branky - 1:0 pro domácí.
V druhé půli již branka nepadla, i když se oba týmy hodně střelecky činily. Jen za posledních 10 minut v utkání vystřželilo LA 9x a Miami 7x.

Historicky první zápas v MLS tedy Miami prohrálo, ale vzhledem k tomu, že tým začal teprve před několika týdny trénovat a sehrávat, nepředvel vůbec špatný výkon. Příště hráče čeká duel s D.C. United.

Góly: LA FC - Velo (44)
Žluté karty: 2 - 3
Červené karty: 0 - 0

Sestavy:
LA FC - Vermeer, Blackmon, Jakovic, Segura, Harvey (žl. k.), Blessing (Duke 92), Ginella (Cifuentes 76), Kaye (Atuesta 59, žl. k.), Rodríguez, Vela, Rossi
Inter Miami - Robles, Powell (žl. k.), Torres, Figal, Sweat, Ulloa (žl. k., Nguyen 68), Trapp, Pizarro, Morgan (Agudelo 79, žl. k.), Pellegrini (Makoun 79), Robinson

Na zápase nechyběl samozřejmě David Beckham. Fotky Davida budou doplněny později.

Oddělovač novinek

David byl v talk show u Jimmyho Fallona

28. 02. 2020  07:26 | 0 komentářů

David Beckham byl hostem v talk show Jimmyho Fallona, kde mluvil o dvacetiletém manželství s Victorií, Interu Miami nebo své vášni pro lego. Jedno lego také od Fallona dostal.

Tady jsou dvě videa z talk show

Na horách ve Whistleru

26. 02. 2020  09:58 | 0 komentářů

David Beckham strávil minulý týden s rodinou několik dní na horách v kanadském Whistleru

Beckhamovi na horách

Další fotky najdete zde.

proslov na stadionu Interu Miami

26. 02. 2020  09:41 | 0 komentářů

David Beckham se setkal včera na stadionu s týmem Interu Miami a novináři a pronesl tu i proslov. O víkendu čeká klub první ostrý start v MLS.

Inter Miami slaví první vítězství

23. 02. 2020  14:10 | 0 komentářů

Tým Inter Miami odehrál včera další přátelské utkání, ve kterém porazil 1:0 Tampu Bay a připsal si tak historicky první výhru.

Miami se dostalo do vedení ve 21. minutě po trefě Robinsona a zaslouženě, protože mělo více ze hry. Koncem druhé půle Tampa přidala tlak a dočkala se i branky, ta ale nebyla uznána. Miami jednobrankový náskok udrželo a mohlo se radovat z vítězství.

Sestava Interu Miami:
John McCarthy; Alvas Powell, Roman Torres, Christian Makoun, Grant Lillard, Mikey Ambrose; A.J. DeLaGarza, Jay Chapman, Lewis Morgan, Luis Argudo; Robbie Robinson

Všechno nejlepší, Cruzi!

20. 02. 2020  18:24 | 0 komentářů

Nejmladší syn Davida Beckhama - Cruz slaví dnes 15. narozeniny. Všechno nejlepší, Cruzi!

Video pro Adidas: Červená karta proti Argentině

18. 02. 2020  13:15 | 0 komentářů

David Beckham se ve videu pro Adidas rozpovídal o červené kartě, kterou v minulosti dostal v zápase Anglie s Argentinou. Video bylo natočeno v rámci kampaně reedice kopaček Adidas Predator, ve kterých David v minulosti hrával. Video má i české titulky!

Přehlídka Victorie

18. 02. 2020  10:03 | 0 komentářů

David Beckham podpořil v neděli se svými dětmi Victorii při její módní přehlídce na London Fashion Weeku. Chyběl tu akorát Brooklyn, ale naopak si akci nenechaly ujít matky Davida a Victorie.

Beckhamovi na London Fashion Weeku

Philadelphia Union 2:1 Inter Miami

16. 02. 2020  09:55 | 0 komentářů

Tým Inter Miami odehrál včera svoje vůbec první utkání. V přátelském duelu podlehlo Miami 1:2 Philadelphii Union, když o remízu přišlo 4 minuty před koncem.

Do zápasu vstoupili lépe domácí, kteří se v 19. minutě ujali vedení trefou Santose. Ve 33. minutě ale dokázalo Miami vyrovnat po gólu Pizarra. Nerozhodný výsledek vydržel až do 86. minuty, kdy rozhodl ve prospěch Philadelphie střídající Oravec.
Další přátelák odehraje Miami 23. února proti Tampě Bay.

Luis Robles, Dylan Nealis, Roman Torres, Nicolas Figal, Ben Sweat, Wil Trapp, Victor Ulloa, Matias Pellegrini, Luis Arugdo, Lee Nguyen, Juan Agudelo

Na zápase Romea

14. 02. 2020  09:57 | 0 komentářů

David Beckham ve středu navštívil klub Somerset, kde sledoval syna Romea při neligovém zápase do 18ti let týmu Millfield proti domácím Clevedon Town AFC. David se pak s hráči i fanoušky ochotně vyfotil.