Den otců


 22. 06. 2020  08:46 | 0 komentářů

Včera byl den otců. Nezapomněla na to ani rodina Davida Beckhama a popřáli mu. Zároveň zveřejnili hezkou rodinou fotku. 

Den otců


Oddělovač novinek

David se dal na stavění úlů


 19. 06. 2020  08:32 | 0 komentářů

Poslední tři měsíce strávil David Beckham až na drobné výjimky s rodinou v domě v Cotswolds, a tak se snažil zabavit různými způsoby. O jeho vášni pro lego již nějakou dobu víme. Nyní se však rozhodl postavit i něco jiného - plnohodnotný včelí úl. Victoria ho ve čtvrtek při práci natočila a podle videa to vypadá, že to Davida hodně chytlo. Snad se později pochlubí i konečným výsledkem. 


Oddělovač novinek

V klubu Inter Miami se objevil koronavirus


 19. 06. 2020  08:24 | 0 komentářů

Inter Miami na svých oficiálních stránkách zveřejnil, že jeden hráč týmu byl pozitivně testován na covid-19. Tým měl povinně přikázané testování všech hráčů, jméno nakaženého ale uveřejněno nebylo. Hráč je nyní v izolaci a před testováním zdravotníky sám informoval o tom, že byl v kontaktu s někým, u koho se virus později projevil. Klub pokračuje v úzké spolupráci se zdravotními úřady a MLS ohledně dalšího testování hráčů a tréninkových postupech, zahrnujících dodržování přísných hygienických pravidel. Připomínám, že od 8. července startuje znovu MLS turnajem na Floridě.


Oddělovač novinek

Podrobnosti o turnaji MLS is Back


 12. 06. 2020  09:37 | 0 komentářů

Včera jsem psala, že fotbal v Americe odstartuje 8. července turnaj na Floridě, který ponese název MLS is Back. Dnes tu mám další informace včetně toho, s kým se utká Inter Miami.

Turnaj bude probíhat bez diváků od 8. července do 11. srpna. Inter Miami byl nalosován do skupiny A (skupin bude celkem šest o různém počtu), ve které kromě něj jsou ještě Orlando City, Philadelphia Union, Chicago Fire, New York City a Nashville. Miami se ale ve skupině utká pouze se třemi týmy, a to s Orlandem, Philadelphií a Chicagem. Duel s Orlandem bude zároveň úvodním zápasem celého turnaje.
Dva nejlepší týmy ze skupiny postoupí do play-off. Do toho se podívají i čtyři nejlepší celky ze třetích míst. Vítěz turnaje si automaticky zahraje příští sezónu Ligu Mistrů Severní a Střední Ameriky.


Oddělovač novinek

David čte 11. kapitolu Harryho Pottera


 11. 06. 2020  08:58 | 0 komentářů

Jak bylo již dříve napsáno, David Beckham se stal součástí projektu, ve kterém známé osobnosti čtou knihu Harryho Pottera. První kapitolu přečetl sám hlavní filmový představitel Daniel Radcliffe. Nyní přišla na řadu kapitola 11, kterou čte David Beckham společně s hercem Davidem Tennantem.

Tady je malá ukázka 


Oddělovač novinek

MLS znovu nastartuje turnaj na Floridě


 11. 06. 2020  08:42 | 0 komentářů

8. července se po koronavirové pauze rozjede opět fotbal v zámořské MLS. Na startu se všech 26 týmů (včetně Interu Miami) zúčastní turnaje na Floridě.
Týmy budou rozděleny do šesti skupin a sehrají v základní části tři utkání, jejichž výsledky a body se budou započítávat do bodování MLS. 16 týmů pak postoupí do klasického play-off a vítěz turnaje si automaticky zajistí účast v příštím ročníku Ligy Mistrů Severní a Střední Ameriky. Po turnaji, který se bude hrát bez diváků, pak bude pokračovat MLS klasicky na stadionech jednotlivých klubů. Před nucenou pauzou se stihly odehrát akorát dvě kola tohoto ročníku MLS.


Oddělovač novinek

Scany z časopisu Góóól


 04. 06. 2020  07:38 | 0 komentářů

V nejnovějším čísle magazínu Góóól je osmistránkový článek o Davidu Beckhamovi a jeho klubu Inter Miami. Vše jsem pro Vás naskenovala. 

Další scany ze článku najdete zde.


Oddělovač novinek

David zajel pro jídlo do Off the Hook


 03. 06. 2020  07:54 | 0 komentářů

David Beckham si v pondělí udělal projížďku, když jel pro večeři do 28 mil vzdáleného podniku Off the Hook v Oxfordshiru. Pro svou rodinu tam vyzvedl oblíbené Fish and chips. Obsluha byla z jeho návštěvy tak nadšená, že ho požádala o fotku.

David Beckham


Oddělovač novinek

David vyrazil do ulic


 25. 05. 2020  17:58 | 0 komentářů

David Beckham byl dnes spatřen ve svém Land Roveru v ulicích poblíž jeho sídla v Cotswolds


Oddělovač novinek

Na nákupech


 12. 05. 2020  09:43 | 0 komentářů

David Beckham byl v neděli po delší době spatřen na veřejnosti, když jel s Harper nakoupit zeleninu a ovoce do obchodu Mr. Bumbles.

David Beckham s Harper

Další fotky najdete zde.


Oddělovač novinek« první  |  « předchozí  | 2/478 |  další »  |  poslední »

© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání