Vyhledávání

Reklama na Adidas


 05. 06. 2018  18:25 | 0 komentářů

David Beckham figuruje spolu s mnoha dalšími fotbalisty v nové reklamě pro Adidas, která se váže k nadcházejícímu mistrovství světa ve fotbale


Oddělovač novinek

Beckham a Zidane o Lize mistrů


 27. 05. 2018  10:58 | 0 komentářů

David Beckham a Zinedine Zidane natočili video, ve kterém mluví o Lize mistrů, svém účinkování v Realu Madrid atd. Video bylo natočeno ještě před včerejším finále Ligy Mistrů, ve kterém Real Madrid porazil Liverpool


Oddělovač novinek

S Brooklynem v Japonsku


 24. 05. 2018  18:26 | 0 komentářů

David Beckham odcestoval s Brooklynem do Japonska. Dnes byli spatřeni po přistání na letišti Narita v Tokiu. Společně pak zašli na sushi. 

David Beckham a Brooklyn v Japonsku

Zde najdete další fotky Davida s Brooklynem v Japonsku.


Oddělovač novinek

Trailer pro nový PES 2019


 19. 05. 2018  18:36 | 0 komentářů

David Beckham figuruje v traileru k nové verzi hry PES 2019 (Pro Evolution Soccer). Verze 2019 bude opět zahrnovat i Davida Beckhama, i když David již dávno pověsil kopačky na hřebík. 


Oddělovač novinek

Na svatbě prince Harryho


 19. 05. 2018  18:31 | 0 komentářů

David Beckham a Victoria se dnes zúčastnili svatby prince Harryho a Meghan Markle. Beckhamovi byli již před sedmi lety hosty na svatbě prince Williama. Je totiž známo, že se David s princi dobře zná a jsou přátelé.  

David Beckham a Victoria na svatbě prince Harryho

Zde najdete další fotky Beckhamových na svatbě prince Harryho.


Oddělovač novinek

Velvyslanec módy


 13. 05. 2018  09:18 | 0 komentářů

David Beckham se stal velvyslancem britské módy. David podepsal kontrakt na spolupráci s British fashion Council a jedním z jeho úkolů bude pozvednoutj globální profil britské módy ve světě - hlavně v Americe a Asii. 

David Beckham je ambasadorem britské módy 


Oddělovač novinek

The Graham Norton Show


 12. 05. 2018  10:00 | 0 komentářů

David Beckham byl včera hostem v pořadu The Graham Norton Show, kde byl spolu s ním i Ryan Reynolds. Tady je celý pořad (David se tam objeví od času 24:45). 


Oddělovač novinek

David v traileru k Deadpool 2


 12. 05. 2018  09:49 | 0 komentářů

David Beckham účinkuje v jednom z trailerů k filmu Deadpool 2. Neznamená to ale, že ve filmu hraje. Spot byl natočen jako omluva Davidovi na výrok z prvního dílu, kde hlavní postava v podání Ryana Reynoldse urazila Davida za jeho hlas. Beckham je ale vtipálek, a tak s Ryanem natočil vtipné omluvné video. 


Oddělovač novinek

Davida dojal narozeninový dárek k slzám


 06. 05. 2018  19:24 | 0 komentářů

David Beckham oslavil 2. květa 43. narozeniny. Dárků dostal mnoho, ale jedno překvapení ho dojalo k slzám. Nečekaně totiž na narozeninovou večeři dorazil z New Yorku i nejstarší syn Brooklyn. David neměl o tom, že Brooklyn přiletí, ani tušení a úplně ho to dostalo. 
„Nejlepší narozeninové překvapení. Můj velký kluk se vrátil domů!,“ napsal David na svém Instagramu a přidal i video.


Oddělovač novinek

10 let webu dbeckham.cz!


 03. 05. 2018  18:09 | 0 komentářů

 Dnes je tomu neuvěřitelných 10 let, co jsem založila web dbeckham.cz. Sama nemohu uvěřit, že se stránky podařilo dovést k takovému kulatému číslu. I když momentálně není někdy úplně jednoduché najít čas na vylepšení webu a občas ani na aktualizace, věřte, že tomu věnuji čas, jak jen to jde. Samozřejmě někdy nastane i situace, že sice je čas, ale zase není co psát J Ale věřím, že chápete, že když na stránky týden nic nepřidám, neznamená to, že na to kašlu, ale to momentálně nejde. Určitě hodlám stránky dělat i nadále, protože jak jinak bychom se o Davidovi něco dozvěděli, že? Žádné jiné stránky o něm nejsou, alespoň ne takové, které by byly aktualizované a dokud budou na web chodit fanoušci, má to smysl. Protože stále platí, že to nedělám pro sebe, ale po Vás.

Za těch 10 let jsme překročili hranici 750 000 návštěv (přesněji stránky mají přes 783 000 návštěv). Napsáno bylo 4544 článků a ve fotogalerii najdete 21762 fotek, které byly zobrazeny téměř 1 300 000 krát. Na sociálních sítích má dbeckham.cz dohromady 966 fanoušků.

Jak jsem již psala na začátku článku, čas na vylepšování a změnu vzhledu bohužel není. Vzhledem k tomu, že pracuji u počítače a tím pádem u něj strávím denně 8 hodin v práci, nejde vždy přijít domů a sednout opět k počítači (z toho by se člověk za chvíli zbláznil). Navíc kromě toho dělám i sekretářku a správce stránek místního fotbalového klubu, což také nějaký čas zabere J. Ale věřím, že se někdy povede nějakou alespoň designovou změnu udělat, protože tento vzhled už je opravdu okoukaný. Zkusím se pro příští rok polepšit a alespoň částečnou změnu udělat. Snad to vyjde J. A jakmile se dočkáme toho, že Davidův klub v Miami vstoupí do MLS, můžete se těšit i na články a statistiky z utkání, jako tomu bylo v době, kdy David hrál. Obecně k Miami týmu plánuji vytvořit sekci s informacemi, ale až to bude víc aktuální. Do budoucna možná vymyslím i nějakou další soutěž.

Pokud máte nějaké nápady, co Vám na stránkách chybí, klidně pište. Když to bude realizovatelné, tak se to pokusím přidat. Obecně budu ráda za jakékoliv komentáře nebo diskuzi, dotazy, lajky. Zajímá mě například i to, zda máte zájem o pravidelné hlasovací ankety? Pište, pokud máte něco na srdci, budu jen ráda.

Zatím se mějte hezky a choďte i dál na tento web, ať vidím Váš zájem a šup do další desetiletky a třeba se nám podaří pokořit i ten milion návštěv J

Lucišek

10 let webu dbeckham.cz


Oddělovač novinek« první  |  « předchozí  | 3/456 |  další »  |  poslední »

© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání