Our new Facebook page - Dbeckhamcz fans - HERESt. Louis City 3:0 Inter Miami

16. 07. 2023  10:13 - přečteno 217x

Po několika remízách v řadě zaznamenalo Miami v noci prohru 0:3 s celkem St. Louis CIty.

Hned v úvodu byl zblokován pokus RobinsonaCallender musel zasahovat ve 22. minutě. O 6 minut později šli domácí po rohovém kopu do vedení. Do 40. minuty si Callender připsal další tři úspěšné zákroky, poté ovšem musel podruhé lovit míč ze své sítě, opět po rohovém kopu. Do poločasu se již nic zajímavého nestalo.
Po změně stran střílel Fray, brankáře ovšem nepřekonal. Štěstí neměl ani o několik minut později. Campana a Martínez zase neměli přesnou mušku. V 62. a 63. minutě si připsal dva úspěšné zákroky Callender. 10 minut před koncem přidalo St. Louis třetí branku po trefě z přímého kopu. Zkorigovat utkání mohl Campana, jenže gólman byl připravený. V 84. minutě ještě jednou zasahoval Callender, a to už bylo z uktání všechno.

Miami tedy prohrálo 0:3. Další utkání je na programu v pátek a půjde o pohár, ve kterém už by měl nastoupit i Lionel Messi.

Góly: St. Louis - Adeniran, Parker, Löwen
Střely: 19 - 10 (na bránu 11 - 3)
Žluté karty: 1 - 2
Červené karty: 0 - 0

Sestavy
St. Loius City – Bürki, Parker, Yaro (ž. k.), Blom, Hiebert, Watts (78. Nerwinski), Jackson (70. Martins), Stroud, Vassilev (61. Löwen), Alm (60. Gioacchini), Adeniran (69. Ostrak)
Inter Miami – Callender, Miller (ž. k.), Kryvtsov, Arroyo, Allen (46. Yedlin), Fray, Sunderland (46. Campana), Cremaschi (ž. k., 72. Ulloa), Robinson (64. Azcona), Taylor, Martínez

Sestřih z utkáníPřidat nový komentář


Žádný komentář dosud nebyl zaslán. Buďte první!


© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2023
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání