Inter Miami 2:1 Nashville SC

24. 05. 2023  10:15 - přečteno 24x

Miami porazilo v U.S. Open Cupu 2:1 Nashville SC a postoupilo už do čtvrtfinále.

Po několika zblokovaných střelách z úvodu utkání pálili hosté ve 21. minutě, ovšem nepřesně. O 7 minut později musel Callender zasahovat, ale situaci si pohlídal, stejně jako ve 36. minutě. Ve 41. minutě zkusil štěstí Negri, jenže jeho pokus byl zblokovaný. Úspěšný nebyl ani Campana, který dva své pokusy poslal mimo tři tyče. V první půli tak branka nepadla.
Po změně stran minul bránu Taylor. V 57. minutě se Miami ujalo vedení po trefě Negriho - 1:0. O 9 minut později však bylo srovnáno na 1:1. V 72. minutě měl Nashville další šanci, Callender byl ale připravený. O minutu později zamířil přesně Stefanelli a poslal tak Miami znovu do vedení - 2:1. Hosté se pokusili s výsledkem ještě něco udělat, jenže jejich střely končily mimo bránu, a tak Miami zvítězilo 2:1 a postoupilo do čtvrtfinále U.S. Open Cupu.

Góly: Miami - Negri, Stefanelli; Nashville - Muyl
Střely: 7 - 14 (na bránu 2 - 4)
Žluté karty: 2 - 3
Červené karty: 0 - 0

Sestavy
Inter Miami – Callender, Kryvtsov, Miller (ž. k.), Yedlin, Taylor (72. Stefanelli), Fray (63. Cremaschi), Arroyo, Negri (78. McVey), Jean, Martínez, Campana (78. Borgelin ž. k.)
Nashville SC – Panicco, Maher (ž. k., 65. Lovitz), Bauer, Gregus (ž. k.), Washington (ž. k.), Wyke, Leal (72. Picault), Haakenson (65. Muyl), Anunga (90. Moore), Shaffelburg, Zubak (65. Mukhtar) 

Sestřih z utkání zatím není k dispozici, tak alespoň góly MiamiPřidat nový komentář


Žádný komentář dosud nebyl zaslán. Buďte první!


© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2023
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání