Miami FC 2:2 (3:5 pen.) Inter Miami

28. 04. 2023  11:54 - přečteno 96x

Tým Inter Miami porazil ve 3. kole U.S. Open Cupu na penalty Miami FC (2:2 - pen. 3:5) a postoupil do další fáze soutěže.

Než se stačil Inter rozkoukat, inkasoval ve 2. minutě první branku. Na druhé straně pálil mimo v 19. minutě Borgelin. Následovalo několik zblokovaných pokusů na obou stranách. Před poločasem ještě vystřelil na gólmana domácích Taylor, jenže nepřesně. 
3 minuty pozměně stran hlavičkoval Borgelin, brankář byl ale připravený. Následovalo několik nepřesných pokusů. Další zajímavá situace přišla až v 86. minutě, kdy mělo Miami FC dobrou šanci, Callender byl ovšem připravený. O chvilku později mohl vyrovnat Pizarro, gólman ho však vychytal. Následně nastřelil Inter tyč. Pak se ale dočkal vyrovnání, a to po hlavičce Borgelina z 89. minuty.
Jelikož v základní hrací době skončilo utkání remízou 1:1, muselo se prodlužovat. Tam měli nejprve dobré šance Pizarro a Negri, později i LaCava, jenže úspěšní nebyli. Ve 116. minutě si pak srazil míč do vlastní brány Yedlin - 2:1 pro Miami FC. Interu se ale podařilo vzápětí vyrovnat po trefě hlavou Sailora. V závěru prodloužení pak ještě Yedlin nastřelil břevno. Jelikož ani prodloužení nerozhodlo, musely přijít na řadu penalty. V těch všichni proměnili, až ve čtvrté sérii domácí nedali a rozhodnout tak mohl za Inter Miller. Ten si se situací hravě poradil a Inter Miami tak zvítězil na penalty 5:3.

Góly: Miami FC - Sorto; Inter Miami - Borgelin, Yedlin (vl. g.), Sailor
Střely: 5 - 19 (na bránu 3 - 7)
Žluté karty: 5 - 2
Červené karty: 0 - 0

Sestavy
Miami FC – Zendejas (ž. k.), Hernández, Stanley, Craig (ž. k.), Dowouna (ž. k., 81. Lawrence ž. k.), Akinyode (ž. k.), Telfer, Segbres, Reperro (102 Ofeimu), Sorto (33. Salazar), Valot
Inter Miami – Callender, Miller, Sailor, Neville (55. Negri ž. k.), McVey (54. Yedlin), Cremaschi (65. Pizarro), Mota, Arroyo, Borgelin (ž. k., 99. Ulloa), Stefanelli (72. LaCava), Taylor (66. Martínez)

Sestřih z utkáníPřidat nový komentář


Žádný komentář dosud nebyl zaslán. Buďte první!


© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2023
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání