Columbus Crew 1:0 Inter Miami

02. 09. 2022  07:51 - přečteno 91x

Miami prohrálo 0:1 v Columbusu a připsali si tak druhé porážku v řadě.

První zajímavá střela přišla až ve 24. minutě a měli ji na svědomí domácí – skončila však mimo bránu. O 4 minuty později musel Marsman zasahovat. Za Miami pálil po rohovém kopu mimo Taylor. Na konci první půle střílel Higuaín, ovšem nepřesně. V nastaveném čase ještě zahrozil Columbus, nic z toho ale nebylo, a tak poločas skončil bez branek.
Po změně stran se domácí nedostali do zakončení ze standardní situace. Marsman musel znovu zasahovat v 63. minutě. Vzápětí již ale musel lovit míč ze sítě po trefě Díaze - 1:0. V 69. minutě byl Marsman připravený při dalším pokusu domácích. V 90. minutě mohl vyrovnat Higuaín, chyběla mu však přesnější muška. V nastaveném čase ještě hlavičkoval Vassilev, jenže gólman byl připravený, a tak Miami prohrálo 0:1.