Vyhledávání

Pepsi

Pro společnost Pepsi, byl David už několik let jednou z největších a nejobsazovanějších tváří do reklam na tento nápoj. Nedávno však svou spolupráci s firmou ukončil.Dietní Pepsi 2011


Dietní Pepsi 2011 Dietní Pepsi 2011


David se po letech vrátil k propagaci nápoje značky Pepsi. Tentokrát natočil spolu se Sofií Vergarou spot na dietní Pepsi, který se odehrává na pláži.
Pepsi 2007


Pepsi 2007


V reklamě na Pepsi z roku 2007 se kromě Davida Beckhama objevilo opět i několik jiných fotbalistů jako třeba Ronaldinho, Lampard, Henry, Messi a Fabregas.

Pepsi 2008


Pepsi 2008 1 Pepsi 2008 2 Pepsi 2008 3 Pepsi 2008 4


V této reklamě na Pepsi se opět objevuje spousta známých fotbalistů. Kromě Davida jsou to Henry, Ronaldinho, Fabregas, Messi a Lampard. Každý z nich dostal svůj prostor. Reklama se dočkala i verze s českým komentářem jednotlivých akcí.

Pepsi Kendo


Kendo1 Kendo2


K natočení této reklamy musel Beckham navštívit několik lekcí zacházení s japonským mečem Kendo. Spolu s ním si zde zahrály i dvě hvězdy hudebního nebe, a to Beyoncé Knowles a a Jennifer Lopez. Zpěvačky zde vystupují jako agentky, které spolu s Davidem předvádějí své bojové umění v jednom baru v Hong Kongu. David si spolupráci s oběma zpěvačkama pochvaloval a prý to pro něj byla velká pocta.
Pepsi Gladiátoři


Gladiator1 Gladiator2 Gladiator3 Gladiator4


V této reklamě si kromě Davida zahráli další skvělí fotbalisti, a to Roberto Carlos, Raul, Ronaldinho a Totti. Hráči se zde navzájem jeden druhého snaží překonat ve svých dovednostech s míčem. Natáčení trvalo sedm hodin, z kterého se pak sestříhaly ty nejlepší momenty.
Pepsi OK Corral (Western)


Western1 Western2 Western3 Western4 Western5


5 cizinců přijíždí do prašného města. Jakmile vkročí do dveří místního baru, pianista přestane hrát a karbaníci sáhnou po svých zbraních... To není remake nějakého slavného westernu ale další reklama na Pepsi, ve které si David zahrál spolu s dalšími fotbalisty, jako jsou například Casillas, Carlos, Veron, G. Neville a další. Reklama pojednává o penaltovém souboji hvězd Manchesteru United, proti hvězdám z Realu Madrid.
stahujte zde (7,58 mb)Pepsi Sumo


Sumo1 Sumo2 Sumo3


Děj se odehrává na fotbalovém hřišti, kde probíhá zápas o plechovky Pepsi. Na jedné straně stojí David, ke kterému se připojili ještě Raul, Davids Petit, Costa, Buffon atd. Na straně druhé jsou zápasníci sumo, kteří na plné čáře zápas vyhrají...
stahujte zde (4,74 mb)Pepsi Foosball


Foosbal1 Foosball2 Foosball3


Beckham, Davids, Keane atd, zde vystupují jako figurky ve stolním fotbálku a hrají, jak jinak, o Pepsi. Jenže najednou přijde do místnosti kluk, nápoj vezme a odejde pryč...

Pepsi Dres


Shirt1 Shirt2


Odehrává se zápas mezi Manchesterem United A Juventusem Turín. David je vyloučen a tak odchází tunelem z hřiště. Tam stojí kluk a pije Pepsi. David ho poprosí jestli se může napít. Když plechovku vrátí, kluk se zeptá, jestli mu dá David svůj dres. Ten se usměje a dá mu ho. Kluk si s ním otře plechovku Pepsi, dres vrátí a odchází pryč. V tu chvíli je vidět, že má na zádech napsáno Juventus...stahujte zde (2,27 mb)Pepsi Kámen Nůžky Papír


Kámen1


Před zápasem Manchesteru a Juventusu si jde rozhodčí koupit do automatu Pepsi, ale David mu ji vezme. Tak hodí další minci, ale opět mu ji někdo vezme. Nakonec si ji konečně vypije a jde se hrát. Jenže v tu chvíli rozhodčímu chybí mince na losování stran. Kromě Beckhama zde hraje třeba i Edgar Davids.
stahujte zde (2,27 mb)Pepsi Right Now


Right now 1 Right now 2


V této reklamě je David jen vedlejším aktérem. Hlavní hvězdou je tu Britney Spears, která spolu s ostatními předvádí různé fotbalové kousky a u toho zpívá svůj song Right now (Taste the victory). Dále zde můžeme vidět třeba Davidse nebo Verona.

Pepsi Surf


Surf1 Surf2 Surf3


Beckham a spol. hrají na pláži volejbal a poté dokazují, že i na surfu se dá kopat s míčem... Dále můžeme vidět Henryho, Carlose nebo třeba Ronaldinha.
stahujte zde (6,02 mb)Pepsi Alemania


Alemania1 Alemania2 Alemania3


Reklama k Mistrovství světa 2006 v Německu. Fotbalisté v čele s Davidem vstoupí do velkého stanu, kde jim své umění s míčem předvedou místní občané v krojích. Na reklamě spolupracovali dále Henry, Carlos, Ronaldinho atd.
stahujte zde (6,64 mb)


© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání