LA Galaxy 3:2 Colorado Rapids

08. 06. 2008  19:57 - přečteno 344x

Fotbalisté Los Angeles Galaxy porazili ve včerejším zápase Colorado Rapids 3:2 a opět se ujali vedení v tabulce západní skupiny. Beckham, jenž kvůli přípravným duelům s národním týmem nebyl minulý víkend u porážky 0:2 s Torontem, se podílel hned na prvním gólu ve 4. minutě. Po jeho trestném kopu ze 40 metrů se míč odrazil k Alvaru Piresovi, který vstřelil svůj první gól v soutěži. Poté dal druhý gól Buddle a chvíli po začátku druhého poločasu zvýšil už na 3:0 Allen a zdálo se, že je zápas rozhodnutý. Poté ale Colorado zabralo a dokázalo snížit na rozdíl jedné branky. Ovšem Galaxy si nenechalo utéct 3 body, a tak nakonec uhájilo vítězství výsledkem 3:2.
V zápase se odehrála i kuriozní scéna, když vběhl na trávník jeden fanoušek a chytil Davida. Beckham byl trochu vyděšený, protože nevěděl co se děje a co po něm dotyčný chce. Davidův spoluhráč Chris Clein fanouška od Davida odtrhl a pohlídal ho než přišla ochranka. Nakonec se ukázalo, že fanoušek chtěl jen obejmout svého idola, i když chvíli vypadal jako smyslů zbavený.

Beckham při zápase proti Coloradu

Fanoušek, který vběhl na trávník, protože chtěl obejmout svůj idol.

Fanoušek, který vběhl během hry na hřiště

Další fotky ze zápasu LA Galaxy - Colorado RapidsPřidat nový komentář


Žádný komentář dosud nebyl zaslán. Buďte první!


© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání