LA Galaxy 3:2 Colorado Rapids

08. 06. 2008  19:57 - přečteno 344x

Fotbalisté Los Angeles Galaxy porazili ve včerejším zápase Colorado Rapids 3:2 a opět se ujali vedení v tabulce západní skupiny. Beckham, jenž kvůli přípravným duelům s národním týmem nebyl minulý víkend u porážky 0:2 s Torontem, se podílel hned na prvním gólu ve 4. minutě. Po jeho trestném kopu ze 40 metrů se míč odrazil k Alvaru Piresovi, který vstřelil svůj první gól v soutěži. Poté dal druhý gól Buddle a chvíli po začátku druhého poločasu zvýšil už na 3:0 Allen a zdálo se, že je zápas rozhodnutý. Poté ale Colorado zabralo a dokázalo snížit na rozdíl jedné branky. Ovšem Galaxy si nenechalo utéct 3 body, a tak nakonec uhájilo vítězství výsledkem 3:2.
V zápase se odehrála i kuriozní scéna, když vběhl na trávník jeden fanoušek a chytil Davida. Beckham byl trochu vyděšený, protože nevěděl co se děje a co po něm dotyčný chce. Davidův spoluhráč Chris Clein fanouška od Davida odtrhl a pohlídal ho než přišla ochranka. Nakonec se ukázalo, že fanoušek chtěl jen obejmout svého idola, i když chvíli vypadal jako smyslů zbavený.