Our new Facebook page - Dbeckhamcz fans - HEREDavid se stane ambasadorem nadace krále Karla III.

03. 06. 2024  10:45 - přečteno 73x

David Beckham se nedávno sešel s britským králem Karlem III. Nyní vyšlo najevo o čem jednali. David se má stát ambasadorem charitativní nadace Karla III a vylepšit její pošramocenou pověst.  
Beckham se minulý měsíc setkal s panovníkem v jeho sídle Highgrove v hrabství Gloucestershire. David se těší na to, že bude moci prozkoumat jejich společný zájem o venkovské dovednosti, přírodu a britský venkov. „Protože jsem si zamiloval venkov, je mým osobním posláním také dozvědět se více o venkovských dovednostech, které jsou pro práci nadace tak důležité. Bylo inspirující slyšet od krále o práci nadace Jeho Veličenstva během mé nedávné návštěvy zahrad Highgrove - a porovnat včelařské tipy. Zvláště se těším na podporu vzdělávacích programů nadace,“ řekl David.
Králova nadace, která nabízí vzdělávací programy až pro 15 000 lidí ročně s cílem vytvořit udržitelné komunity, byla negativně vnímána po zprávách o penězích za přístup a obvinění, že tehdejší výkonný ředitel Michael Fawcett nabídl saúdskému miliardáři Mahfúzovi Mareji Mubarakovi bin Mahfúzovi výměnou za dary rytířský titul a britské občanství.

Fotky a další podrobnosti najdete zde.Přidat nový komentář


Žádný komentář dosud nebyl zaslán. Buďte první!


© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2023
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání