Our new Facebook page - Dbeckhamcz fans - HERE

Inter Miami 3:3 St. Louis

02. 06. 2024  09:51 - přečteno 174x

Miami i díky nešťastnému vlastnímu gólu Suáreze jen remizovalo doma 3:3 se St. Louis.

Gólman hostů musel poprvé zasahovat v 8. minutě při střele Rojase, byl ale připravený. O 7 minut později šlo St. Louis do vedení po trefě z dálky - 0:1. Poté střílel Taylor, jenže brankáře nepřekonal. Ve 25. minutě vyrovnal na 1:1 po přihrávce Alby Messi. O 3 minuty později zasahoval Callender. Ve 35. minutě znovu pálil Messi, tentokrát však neúspěšně. Ve 41. minutě šli hosté znovu do vedení. V nastaveném čas první půle ale vyrovnal Suárez, a tak šly týmy do kabin za stavu 2:2.
V 51. minutě měl práci Callender, ale poradil si s tím, stejně jako v 64. minutě. O 4 minuty později si po rohovém kopu srazil hlavou míč do vlastní brány Suárez - 2:3. V 71. minutě museli zasahovat oba gólmani a oba úspěšně. O 3 minuty později prověřil brankáře Messi. 5 minut před koncem zápasu vyrovnal na 3:3 Alba. V 90. minutě mohl rozhodnout Weigandt, jenže gólman ho vychytal. Neuspěl ani v nastaveném čase Suárez, a tak zápas skončil remízou 3:3.

Příští týden bude mít Miami volno. Další zápas odehraje 16. června proti Philadelphii.

Góly: Miami - Messi, Suárez, Alba; St. Louis - Durkin, Vassilev, Suárez (vlastní)
Střely: 19 - 20 (na bránu 10 - 7)
Žluté karty: 1 - 1
Červené karty: 0 - 0