Our new Facebook page - Dbeckhamcz fans - HERE

Inter Miami 1:3 Atlanta United

30. 05. 2024  18:26 - přečteno 122x

Miami se tentokrát nevedlo a po delší době si připsalo porážku po výsledku 1:3 s Atlantou. Stále však zůstává na čele východní konference.

Ve 4. minutě pálil mimo bránu Messi. Následovalo několik dalších nepřesných nebo zblokovaných střel, a to na obou stranách. Ve 37. minutě musel zasahovat Callender, ale byl připravený, stejně jako o minutu později. Ve 44. minutě se hosté ujali vedení a tím první půle skončila.
Po změně stran střílel v 56. minutě Messi, jenže gólmana nepřekonal. O 3 minuty později zvýšila Atlanta svůj náskok na 0:2. Za další 3 minuty ale snížil na 1:2 Messi a vše bylo opět otevřené. Následně mělo Miami dvě šance, jenže Rojas ani Suárez neuspěli. V 73. minutě využili hosté svoji šanci a opět odskočili na rozdíl dvou branek. Callender zasahoval v 79. minutě, tentokrát úspěšně. 5 minut před koncem nepřekonal branáře Atlanty Rojas. Poté ještě mířili nepřesně hosté. V nastaveném čase si ještě jednou sáhl na míč Callender, a to bylo z utkání všechno.

Miami tedy prohrálo 1:3. Další duel čeká hráče v neděli doma proti St. Luis.

Góly: Miami - Messi; Atlanta - Lobjanidze 2x, Thiare
Střely: 12 - 25 (na bránu 5 - 8)
Žluté karty: 1 - 0
Červené karty: 0 - 0