Our new Facebook page - Dbeckhamcz fans - HERE

LA FC 1:3 Inter Miami

04. 09. 2023  10:59 - přečteno 248x

Miami porazilo venku 3:1 LA FC a od příchodu Messiho je tedy stále neporaženo.

První ohrožení branky měli na kopačkách domácí v 11. minutě, Callender byl však připravený, stejně jako o 2 minuty později. Ve 14. minutě se Miami ujalo vedení, když se po přihrávce Avilése trefil s pomocí tyče Farías. Ve 24. minutě musel opět zasahovat Callender. O 2 minuty později pálil Messi, ale brankáře nepřekonal. Úspěšný nebyl ani ve 38. minutě. Do poločasu se už skóre nezměnilo.
6 minut po změně stran zvýšilo Miami svůj náskok na rozdíl dvou branek, když Messi přihrál Albovi a ten se nemýlil - 0:2. Po hodině hry měl dvakrát práci opět Callender, míč za svá záda ale nepustil. V 72. minutě pálil Farías, tektokrát ovšem neúspěšně. V 83. minutě svítilo na ukazateli už skóre 3:0 pro Inter. Tentokrát směřovala přihrávka Messiho na Campanu, jenž byl neomylný. V 90. minutě se sice podažilo domácím po rohovém kopu snížit, to bylo ale všechno, a tak si Miami připsalo výhru 3:1.

Další utkání odehraje klub doma proti celku Kansas City.

Góly: LA FC - Hollingshead; Miami - Farías, Alba, Campana
Střely: 22 - 9 (na bránu 6 - 6)
Žluté karty: 4 - 3
Červené karty: 0 - 0

Sestavy
LA FC – McCarthy, Chiellini (52. Murillo ž. k.), Long, Hollingshead, Palencia (62. Palacios ž. k.), Sánchez (81. Krastev), Bogusz (ž. k.), Acosta (46. Tillman), González (62. Olivera), Bouanga (ž. k.), Vela
Inter Miami – Callender, Kryvtsov, Miller, Avilés, Alba (82. Allen), Yedlin (ž. k.), Busquets, Gómez (ž. k., 86. Ulloa), Cremaschi (74. Arroyo), Farías (ž. k., 74. Campana), Messi

Sestřih z utkání

David Beckham už se s rodinou vrátil z dovolené, tak si nenechal zápas ujít. Další fotky najdete zde.