Our new Facebook page - Dbeckhamcz fans - HERE

Inter Miami 0:0 Nashville SC

31. 08. 2023  12:30 - přečteno 236x

Miami od příchodu Messiho poprvé nevyhrálo, když remizovalo s Nashvillem 0:0.

První střela utkání byla k vidění v 9. minutě a měli ji na svědomí domácí. Callender si s ní ale poradil. Následovalo několik zblokovaných nebo nepřesných pokusů na obou stranách. Za zmínku stojí například střela Taylora ze 34. minuty, která skončila kousek nad brankou nebo ze 44. minuty, jenž byla taky nepřesná.
Po změně stran pálil v 61. minutě z přímého kopu Messi, brankář byl však připravený. O 5 minut později střílel Farías, ovšem také neúspěšně. Vzápětí musel na druhé straně zasahovat Callender. V 70. minutě sice hosté vstřelili branku, jenže z ofsajdu, takže se skóre neměnilo. 3 minuty před koncem měl šanci Ruiz, ale ani on nebyl úspěšný. V 89. minutě se Nashville dožadoval odpískání penalty za ruku, sudí ji ale po shlédnutí videa odmítl. V nastaveném čase mohl zápas rozhodnout Messi, ale také gólmana nepřekonal, a tak duel skončil remízou 0:0.

Další utkání odehraje Miami venku proti LA FC.

Góly:
Střely: 13 - 7 (na bránu 4 - 2)
Žluté karty: 4 - 2
Červené karty: 0 - 0

Sestavy
Inter Miami – Callender, Miller, Avilés (ž. k.), Alba, Yedlin, Busquets (ž. k.), Arroyo (46. Farías), Gómez (ž. k., 70. Cremaschi), Martínez (70. Campana), Taylor (ž. k., 71. Ruiz), Messi
Nashville SC – Panicco, Maher (ž. k.), MacNaughton, Lovitz, Moore, Picault (84. Davis), Anunga, McCarty (ž. k., 65. Godoy), Bunbury (46. Mukhtar), Leal (46. Shaffelburg), Muyl (65. Haakenson)

Sestřih z utkání

David Beckham by měl být pořád ještě s rodinou na dovolené, takže na utkání opět nebyl.