Atlanta United 2:0 Inter Miami

21. 06. 2022  08:45 - přečteno 29x

Miami odehrálo včera po reprezentační pauze další duel MLS, ve kterém tentokrát prohrálo 0:2 s Atlantou.

Na první branku se nečekalo moc dlouho a už ve 4. minutě se domácí ujali vedení. V 16. minutě pálil Lassiter, golman však jeho střelu vyrazil a následná dorážka Taylora skončila nad bránou. Na druhé stráně prověřil Callendera ve 24. minutě Araújo. O 5 minut později uviděl Mota druhou žlutou kartu a musel předčasně do sprchy. Poté musel Callender znovu zasahovat. Ve 33. minutě i s trochou štěstí neskončil míč v síti Miami. Na druhé straně nejprve minul Campana a poté vychytal gólman pokus Lassitera. Před poločasem ještě Miami dvakrát zkusilo vystřelit, rány ale byly zblokovány.
Po změně stran mohl v 50. minutě vyrovnat Vassilev, jenže trefil přímo gólmana. V 55. minutě si Miami málem srazilo míč do vlastní branky. Callender byl v druhém poločase hodně zaměstnáván. Po několika dobrých zákrocích ho ale v 61. minutě hosté podruhé překonali, když na dorážku Martíneze už byl krátký - 2:0. V 76. minutě se dostal do šance Campana, jenže nezakončil správně. V posledních minutách ještě došlo k několika nepřesným nebo zblokovaným střelám. Branka už však nepadla, a tak Miami prohrálo 0:2.