Inter Miami 2:1 Portland Timbers

30. 05. 2022  08:30 - přečteno 79x

Miami porazilo 2:1 Portland a poskočilo v tabulce na 7. místo.

Do první šance se dostali v 5. minutě hosté, míč skončil ale hodně mimo branku. Ve 13. minutě pálil Duke, gólman byl však připravený. O 14 minut později se Miami mohlo radovat z první branky, kdyžs se trefil hlavou Campana. Ten hlavičkoval i po půlhodině hry, jenže tentokrát brankáře nepřekonal. Ve 36. minutě o kousek minula bránu střela Robinsona z přímého kopu. I další pokus Robinsona se mezi tři tyče nevešel. Před poločasem musel ještě zasahovat Callender.
Na začátku druhé půle zasáhl dobře gólman hostů proti střele Lassitera.  Po necelé hodině hry nejprve nastřelil Lassiter tyč, dorážka Taylora už ale skončila v síti - 2:0. V 65. minutě zlikvidoval gólman hostů přímý kop Moty. V 78. minutě snížil Portland hlavou na 2:1. V 81. minutě předvedl dobrý zákrok Callender. V poslední minutě mělo Miami velké štěstí, když Portland nastřelil pouze tyč. V nastaveném čase už branka nepadla, a tak Miami zvítězilo 2:1.