Charlotte FC 1:0 Inter Miami

09. 05. 2022  08:10 - přečteno 43x

Miami prohrálo 0:1 s celkem Charlotte FC, když nevyužilo svoje šance a naopak jednou inkasovalo.

Ve 4. minutě domácí poprvé protáhli Callendera. Na druhé straně pálil o chvíli později Campana. V 15. minutě byli Charlotte blízko gólu, jenže nastřelili pouze obránce. O 4 minuty později musel zasahovat Callender. Pohlídal si i standardní situaci z 27. minuty. Ve 34. minutě střílel Gibbs, jenže gólmana nepřekonal. Také Callender musel být v pohotovosti. 5 minut před poločasem prověřil reflexy brankáře Vassilev. Ve 43. minutě byl sám před gólmanem Vassilev, ale neprostřelil ho. Neuspěli ani domácí.
Po změně stran nebyl úspěšný se svou střelou Gibbs ani Campana. V 68. minutě šli domácí do vedení 1:0. V 88. minutě musel Callender znovu zasahovat. Miami už se vyrovnat nepodařilo, a tak prohrálo 0:1.

Nyní čeká hráče ve středu duel US Open Cupu.

Góly: Charlotte - Shinyashiki
Střely: 14 - 12 (na bránu 7 - 6)
Žluté karty: 1 - 0
Červené karty: 0 - 0