Montreal Impact 1:0 Inter Miami

04. 07. 2021  09:56 - přečteno 90x

Miami prohrálo už několikátý zápas těsným rozdílem 0:1 a tabulkou východní konference se tak opět propadá.

Do první velké šance se dostali domácí v 11. minutě, kdy musel zasahovat nejen McCarthy, ale následně za něj musela zaskočit i obrana, aby míč neskončil v brance. Ve 26. minutě střílel po přihrávce Morgana Shea, jenže bránul minul. Následně minul na druhé straně Lappalainen. Ve 31. minutě zahrával Morgan přímý kop, gólman byl však připraven. Ve 39. minutě musel znovu zasahovat McCarthy. O 2 minuty později už ale lovil míč ze sítě - 1:0 pro Montreal.
Po hodině hry pálil G. Higuaín, jeho pokus byl však zblokovaný. V 65. minutě měli šanci domácí, gólmana ale nezaskočili. O 3 minuty později chtěl vyrovnat Chapman, jenže s jeho střelu gólman neměl žádné problémy. Na druhé straně hlavičkoval po přímém kopu mimo Quioto. 2 minuty před koncem zápasu mohl vyrovnat G. Higuaín, ale gólman Montrealu byl proti. Miami tedy prohrálo opět o gól 0:1.

V příštím duelu venku proti New Yorku Red Bulls by Inter už nutně potřeboval bodovat, protože play-off se mu začíná dost vzdalovat.

Góly: Montreal - Choiniere
Střely: 17 - 5 (na bránu 7 - 3)
Žluté karty: 3 - 3
Červené karty: 0 - 0