Inter Miami 1:2 Orlando City

26. 06. 2021  10:20 - přečteno 95x

Miami opět prohrálo o jeden gól, tentokrát 1:2 s Orlandem City.

Inter si vytvořil gólovou šanci už ve 3. minutě, proti střele Chapmana ale skvěle zasáhl gólman. Šlo o největší šanci prvního poločasu, protože poté následovalo jen několik zblokovaných nebo nepřesných pokusů.
3 minuty po změně stran zahrozili hosté, McCarthy byl však připravený. O 9 minut později musel gólman Miami opět zasahovat. V 67. minutě šlo Miami do vedení po trefě G. Higuaína, který byl v té chvíli na hřišti teprve 6 minut - 1:0. Z vedení se ale Inter neradoval dlouho, protože o 6 minut později Orlando vyrovnalo na 1:1. V 80. minutě otočil výsledek na 2:1 pro Orlando Nani. V závěru se Miami pokoušelo ještě alespoň vyrovnat, jenže pokusy Pizarra a Gonzaleze Pireze šly mimo tři tyče, a tak si Miami připsalo další těsnou porážku 1:2

Příště se Miami utká venku s Montrealem.

Góly: Miami - G. Higuaín; Orlando - Mueller, Nani
Střely: 10 - 11 (na bránu 3 - 6)
Žluté karty: 3 - 3
Červené karty: 0 - 0