D.C. United 1:0 Inter Miami

21. 06. 2021  08:39 - přečteno 89x

Miami prohrálo gólem z penalty 0:1 venkovní utkání s celkem D.C. United. Tým dohrával kvůli dvěma červeným kartám v devíti.

Miami nastoupilo bez G. Higuaína a hned ve 4. minutě se dostalo do šance, Morgan ale minul. O 7 minut později předvedl za domácí nepřesnou mušku Gressel. Následně byly zblokovány pokusy Morgana a Matuidiho. Před poločasem ještě přišla šance na obou stranách, domácí ovšem nastřelili pouze tyč a Shea sám před gólmanem nedokázal šanci proměnit, a tak byl poločas 0:0.
11 minut po změně stran uviděl Gregore druhou žlutou kartu a musel předčasně do sprchy. Přesilovka domácích byla na hřišti patrná, v 65. minutě měli další dobrou šanci, gólman byl ale připraven. Přicházely další šance až nakonec rozhodčí odpískal v 71. minutě penaltu za hodně smolnou ruku Makouna v pokutovém území. K penalte se postavil Kamara a bez problémů ji proměnil - 1:0. Bohužel to ještě nebylo pro Inter všechno. 6 minut před koncem přišla další červená karta, tentokrát pro Shawcrosse. Další branka už ale nepadla, a tak Miami prohrálo 0:1.