Inter Miami 0:3 D.C. United

30. 05. 2021  10:35 - přečteno 45x

Tým Inter Miami podlehl doma 0:3 celku D.C. United.

Miami nastoupilo v nových modrých dresech, ty ale štěstí nepřinesly. V 8. minutě měl šanci Shawcross, jenže netrefil bránu. O 2 minuty později spálil na druhé straně šanci Paredes. V 15. minutě se hosté ujali vedení, když se otevřel prostor před Kamarou a ten zamířil přesně - 0:1. O 6 minut později zvýšili United na 0:2. Ve 35. minutě mohl snížit Carranza, jeho hlavička ale branku o kousek minula. Na druhé straně přestřelil bránu Pérez. Těsně před poločasem ještě mířil mimo Matuidi.
Po změně stran chyběla větší přesnost G. Higuaínovi. V 64. minutě bylo Miami blízko gólu, Figalova střela však opět branku o kousek minula. O 7. minut později upravil výsledek na 0:3 druhou trefou v utkání Kamara. V nastaveném čase ještě zkoušel alespoň upravit výsledek G. Higuaín, brankář si to ale pohlídal.

Miami tedy zaznamenalo letos nejvyšší prohru. Odveta je na prohramu hned příští týden.

Góly: D.C. United - Kamara 2x, Arriola
Střely: 10 - 13 (na bránu 3 - 3)
Žluté karty: 1 - 3
Červené karty: 0 - 0