FC Cincinnati 2:3 Inter Miami

17. 05. 2021  09:36 - přečteno 72x

Miami porazilo venku Cincinnati 3:2. Dvěma góly se blýskl G. Higuaín.

Do první šance utkání se dostal v 5. minutě po přímém kopu G. Higuaín, gólman však střelu vyrazil nad bránu. O 2 minuty pozděli šlo Miami do vedení, když zamířil přesně po centru Gregoreho Shea - 0:1. Ten se v 15. minutě trefil podruhé, jeho střela se ovšem odrazila od Higuaína, který byl v ofsajdu, takže branka nebyla uznána. Inter byl při chuti i nadále, ve 26. minutě musel gólman likvidovat další střelu G. Higuaína. Po půlhodině hry zahrozili i domácí, McCarthy byl ale připraven. Ve 38. minutě přidalo Miami druhou branku po trefě G. Higuaína - 0:2. Tímto výsledkem skončil i první poločas.
Po změně stran domácí přidali a v 59. minutě snížili na 1:2. V 82. minutě Cincinnati po rohovém kopu dokonce vyrovnalo na 2:2. Poslední slovo měl ale o 3 minuty později G. Higuaín, který po přihrávce Morgana zařídil druhou trefou v zápase výhru Miami 3:2.

Po výhře se Miami posunulo na 7. místo východní části tabulky. Další duel odehraje Miami v neděli v Chicagu.

Góly: Cincinnati - Barreal, Hagglund; Miami - Shea, G. Higuaín 2x
Střely: 11 - 10 (na bránu 5 - 7)
Žluté karty: 5 - 3
Červené karty: 0 - 0