Our new Facebook page - Dbeckhamcz fans - HERE

Montreal Impact 2:1 Inter Miami

18. 10. 2020  10:37 - přečteno 189x

Miami prohrálo venku s Montrealem 1:2 a v tabulce východní skupiny kleslo opět na 12. místo.

Domácí se dostali do první šance v 5. minutě, gólman byl ale připravený. O minutu později prostřelil McCartyho z dálky Krkič - 1:0 pro Montreal. Ve 14. minutě znovu pálili domácí, tentokrát však McCarthy dobře zasáhl. O 2 minuty později musel brankář Miami opět zasahovat. Miami se dostalo do šance ve 33. minutě a hned z toho byla branka, kterou vstřelil Shea - 1:1. 3 minuty před poločasem se ocitnul sám před gólmanem Higuaín byl však nachytán v ofsajdu.
3 minuty po změně stran pálili domácí, jenže bez úspěchu. Podobně dopadli i v 51. minutě. McCarthy měl v tomto utkání hodně práce, po 52. minutách ale držel pro Inter remízu. V 74. minutě prověřil brankáře Montrealu nejprve Morgan a po rohovém kopu pak i Higuaín. V 80. minutě se dostal Montreal po chybě obrany do vedení. O 2 minuty později mohl vyrovnat Higuaín, gólman ho však vychytal. Následně pálil nepřesně Pellegrini. Miami už se vyrovnat nepovedlo, a tak prohrálo 1:2.

Příště hráči vyzvou doma v sobotu Orlando.

Góly: Montreal - Krkič, Urruti; Miami - Shea
Žluté karty: 1 - 2
Červené karty: 0 - 0