Philadelphia Union 3:0 Inter Miami

28. 09. 2020  12:55 - přečteno 81x

Miami podruhé za sebou prohrálo o tři góly, tentokrát 0:3 ve Philadelphii. Poprvé za Miami nastoupil Higuaín.

Do první šance se dostali v 9. minutě domácí, Robles byl ale připraven. Ve 13. minutě pálil nad bránu Higuaín. Ve 20. minutě trefil Higuaín nůžkami tyč. O 5 minut později šla Philadelphia do vedení. Ve 36. minutě měl Inter další příležitost, nic z ní však nevytěžil.
V 55. minutě dobře zasáhl Robles při další šanci domácích. O 2 minuty později se dostal do šance Sweat, jenže jeho pokus byl zblokován. Sweat sřílel i v 62. minutě, tentokrát ho vychytal gólman. 69. minuta přinesla druhou trefu Philadelphie - 2:0. V 76. minutě zahrávalo Miami penaltu za ruku, Higuaín ovšem netrefil bránu! Na konečných 3:0 pro domácí upravil v 6. minutě nastaveného času po chybě obránce Aaronson.

Další utkání odehraje Miami v neděli 4. října doma proti New Yorku City.

Góly: Philadelphia - Fontana, Ilsinho, Aaronson
Žluté karty: 1 - 1
Červené karty: 0 - 0