Inter Miami 0:1 New York City

21. 07. 2020  08:36 - přečteno 114x

Inter Miami prohrál i třetí zápas ve skupině na turnaji MLS is Back a do play-off nepostoupí. Tentokrát podlehl opět těsným rozdílem 0:1 New Yorku City.

V úvodu utkání bylo Miami nebezpečnější. Jednu ze šancí měl v 10. minutě Agudelo, jeho hlavičku však gólman chytil. Ve 35. minutě přišla další šance Interu, když po přímém kopu hlavičkoval Figal, brankář ale opět dobře zareagoval. Do poločasu branka nepadla.
Po změně stran nejprve zahrozil New York, dobře však zasáhl v obraně Torres. V 64. minutě přišel dlouhý centr na Tajouri-Shradiho, který se ocitl sám před Roblesem a trefou k tyči poslal New York do vedení. V 72. minutě Robles dobře zasáhl proti další šanci soupeře. V nastaveném čase přišla druhá žlutá karta pro Agudela za faul ve vápně a zmiňovaný musel do sprch o něco dříve než jeho spoluhráči. Miami se v nastaveném čase ještě pokusilo o vyrovnání, to se ale nepovedlo, a tak utkání skončilo prohrou 0:1.

Po této prohře je tedy jasné, že Miami skončí ve skupině na posledním 4. místě a do play-off se nepodívá.

Góly: New York - Tajouri-Shradi
Žluté karty: 2 - 3
Červené karty: 1 - 0