Philadelphia Union 2:1 Inter Miami

15. 07. 2020  10:01 - přečteno 76x

I v druhém utkání na turnaji MLS is Back Miami prohrálo těsným výsledkem 1:2 a na první body od založení týmu tak stále čeká.

Miami mělo více střel, i držení míče hrálo v jelich prospěch poměrem 56%, bohužel to ale nestačilo. Philadeplhia šla rychle do vedení, a to již po 5ti minutách. Za Miami měl šanci ve 23. minutě Carranza, gólman si s tím ale poradil. Ve 36. minutě dokázal vyrovnat Pizarro. Výsledkem 1:1 skončil první poločas.
Po změně stran přišla v 51. minutě další šance Miami, Morgan však úspěšný nebyl. Nedáš - dostaneš, to platilo i tentokrát. V 63. minutě Przybylko poslal Philadelphii znovu do vedení. V 75. minutě rozhodčí odpískal pro Inter penaltu, po přezkoumání videa ji ale odvolal. V závěru Miami tlačilo a snažilo se o vyrovnání, bohužel se to ale nepovedlo. Naopak v nastaveném čase uviděl druhou žlutou kartu v utkání Reyes a v příštím duelu bude týmu chybět.

Miami tedy prohrálo i druhý zápas na turnaji a je jisté, že do play-off už přímo postoupit nemůže. Teoreticky je tu ale ještě naděje postupu ze 3. místa, muselo by ale poslední utkání vyhrát a čekat, jak na tom budou týmy na 3. místě v ostatních skupinách. Ze třetích místo postoupí hned čtyři kluby.

Góly: Philadelphia - Wagner (5), Przybylko (63); Miami - Pizarro (36)
Žluté karty: 1 - 3
Červené karty: 0 - 1