12 let webu dbeckham.cz!

03. 05. 2020  09:59 - přečteno 184x

Jako by to bylo včera, co jsem psala článek k 11. výročí tohoto webu a hle, už slavíme 12. narozeniny. Neskutečně to letí a i když je občas méně věcí, které by se daly o Davidu Beckhamovi napsat (zvlášť teď v době koronaviru, kdy všichni sedí doma), stále mě to baví. Během roku se vždy objeví několik dost zajímavých věcí, o které se ráda podělím s ostatními fanoušky. Samozřejmě čas někdy také chybí, ale snažím se, jak jen to jde. Takže dokud bude odezva od Vás a uvidím, že stránky pořád někoho zajímají, budu v této práci pokračovat a třeba za tři roky oslavíme půlkulaté výročí :-)

A jako každý rok, pojďme si i tentokrát shrnout pár statistik:
Za 12 let existence máme přes 805 000 návštěv na webu. Milion je daleko, ale třeba se ho někdy dočkáme. Za tu dobu jsem tu uveřejnila již 4 774 článků. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout přes 23 000 fotek, které byly celkem zobrazeny víc jak 1 444 000 krát. Po delší době jsme v posledním roce začali kromě Facebooku a Twitteru opět používat i Instagram a na těchto třech sociálních sítích máme celkem 667 fanoušků. Počet trochu klesnul, ale stále se můžeme pyšnit tím, že jsme jediné pravidelně aktualizované webové stránky o Davidovi se vším všudy – články, fotky, videa, sociální sítě (na těch zkusím zapracovat. Vím, že by tam šlo dávat víc věcí a častěji).

Co se týče výhledu do budoucnosti, tak bych samozřejmě chtěla web vylepšovat, ale toho času je fakt málo. Jakmile se rozjede zase MLS, budu pokračovat v informacích o zápasech Interu Miami. Časem třeba stihnu udělat konečně i nějaký nový vzhled nebo alespoň hlavní obrázek, ale tento současný bych určitě chtěla ještě chvilku nechat. Určitě budou i nové ankety atd.

Opět Vás prosím alespoň občas o nějakou odezvu v podobě komentáře. Ať už Vás napadne něco, co by se dalo na stránky přidat nebo půjde jen o ohlas na článek, případně nějakou reakci na věci, které se kolem Davida budou dít.... za každý komentář budu ráda. Je to totiž pro mě důkaz toho, že články čtete a zajímají Vás. Takže když budete mít chuť, klidně pište. A nebojte se klidně i na něco zeptat :-)

Zatím se mějte krásně, zachovejte webu přízeň a teď už vzhůru do roku třináctého...

Lucišek 

12 let webu dbeckham.czPřidat nový komentář


Žádný komentář dosud nebyl zaslán. Buďte první!


© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání