D.C. United 2:1 Inter Miami

08. 03. 2020  13:39 - přečteno 127x

Inter Miami prohrál těsně i svůj druhý zápas v MLS, když tentokrát podlehl 1:2 D.C. United.

Miami se velmi rychle ujalo vedení, a to již po 107 vteřinách, kdy se trefil po přihrávce Morgana Pizarro - 0:1. Pizarro byl i nadále nebezpečný a tvořil další šance pro Miami. Do poločasu bylo k vidění několik dalších akcí na obou stranách, branka již ale nepadla.
Po změně stran skórovalo Miami podruhé zásluhou Morgana. Rozhodčí se ale šel poradit s video rozhodčím a branku nakonec neuznal, protože Torres předtím zahrál rukou, za což byl i vyloučený. Miami tedy dohrávalo v deseti. Aby toho nebylo málo, nařídil rozhodčí v 59. minutě pro domácí penaltu za faul v pokutovém území a Asad z ní vyrovnal na 1:1. O 2 minuty později strhl vedení na stranu domácích Brillant - 2:1. I když hrálo Miami v oslabení, na výkonu to nebylo téměř znát a tým si i tak dokázal vytvořil dost šancí. Dvě velké měl Morgan, skórovat se mu ani spoluhráčům ale nepovedlo, a tak Miami prohrálo 1:2.

Prohra je to opravdu trochu smolná a nezasloužená. Miami totiž svého soupeře přestřílelo 15:6. Snad se zadaří příští týden, kdy dojde na tolik očekávaný debut na domácím hřišti proti celku LA Galaxy.

Góly: D.C. United - Asad (59 pen.), Brillant (61); Miami - Pizarro (2)
Žluté karty: 3 - 2
Červené karty: 0 - 1

Sestavy:
D.C: United - Hamid, Brillant, Birnbaum, Mora (FIsher 45), Canouse (žl. k.), Moreno (žl. k.), Flores, Martins, Asad (Odoi-Atsem 73, žl. k.), Gressel, Kamara (Sorga 15)
Inter Miami - Robles, Reyes, Nealis, Torres (č. k.), Figal (žl. k.), Sweat, Trapp (žl. k., Pellegrini 77), Ulloa, Morgan, Pizarro, Robinson (Agudelo 45)Přidat nový komentář


Žádný komentář dosud nebyl zaslán. Buďte první!


© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání