Los Angeles FC 1:0 Inter Miami

02. 03. 2020  09:56 - přečteno 98x

Klub Davida Beckhama Inter Miami odehrál včera první zápas v MLS, který prohrál s celkem Los Angeles FC nejtěsnějším rozdílem 0:1

Miami si vypracovalo hned několik dobrý příležitostí. Za zmínku stojí například šance z 20. minuty, kdy Morgan poslal křížem centr na Pellegriniho, jeho rána však byla zblokovaná. Ve 42. minutě přišly další dvě příležitosti. S pokusem Pizarra po rohovém kopu i následující šancí Figala si však gólman LA poradil. Nevyužité šance potrestalo LA minutu před poločasem trefou Vela do horní části branky - 1:0 pro domácí.
V druhé půli již branka nepadla, i když se oba týmy hodně střelecky činily. Jen za posledních 10 minut v utkání vystřželilo LA 9x a Miami 7x.

Historicky první zápas v MLS tedy Miami prohrálo, ale vzhledem k tomu, že tým začal teprve před několika týdny trénovat a sehrávat, nepředvel vůbec špatný výkon. Příště hráče čeká duel s D.C. United.

Góly: LA FC - Velo (44)
Žluté karty: 2 - 3
Červené karty: 0 - 0

Sestavy:
LA FC - Vermeer, Blackmon, Jakovic, Segura, Harvey (žl. k.), Blessing (Duke 92), Ginella (Cifuentes 76), Kaye (Atuesta 59, žl. k.), Rodríguez, Vela, Rossi
Inter Miami - Robles, Powell (žl. k.), Torres, Figal, Sweat, Ulloa (žl. k., Nguyen 68), Trapp, Pizarro, Morgan (Agudelo 79, žl. k.), Pellegrini (Makoun 79), Robinson

Na zápase nechyběl samozřejmě David Beckham. Fotky Davida budou doplněny později.