Vyhledávání

10 let webu dbeckham.cz!

03. 05. 2018  18:09 - přečteno 287x

 Dnes je tomu neuvěřitelných 10 let, co jsem založila web dbeckham.cz. Sama nemohu uvěřit, že se stránky podařilo dovést k takovému kulatému číslu. I když momentálně není někdy úplně jednoduché najít čas na vylepšení webu a občas ani na aktualizace, věřte, že tomu věnuji čas, jak jen to jde. Samozřejmě někdy nastane i situace, že sice je čas, ale zase není co psát J Ale věřím, že chápete, že když na stránky týden nic nepřidám, neznamená to, že na to kašlu, ale to momentálně nejde. Určitě hodlám stránky dělat i nadále, protože jak jinak bychom se o Davidovi něco dozvěděli, že? Žádné jiné stránky o něm nejsou, alespoň ne takové, které by byly aktualizované a dokud budou na web chodit fanoušci, má to smysl. Protože stále platí, že to nedělám pro sebe, ale po Vás.

Za těch 10 let jsme překročili hranici 750 000 návštěv (přesněji stránky mají přes 783 000 návštěv). Napsáno bylo 4544 článků a ve fotogalerii najdete 21762 fotek, které byly zobrazeny téměř 1 300 000 krát. Na sociálních sítích má dbeckham.cz dohromady 966 fanoušků.

Jak jsem již psala na začátku článku, čas na vylepšování a změnu vzhledu bohužel není. Vzhledem k tomu, že pracuji u počítače a tím pádem u něj strávím denně 8 hodin v práci, nejde vždy přijít domů a sednout opět k počítači (z toho by se člověk za chvíli zbláznil). Navíc kromě toho dělám i sekretářku a správce stránek místního fotbalového klubu, což také nějaký čas zabere J. Ale věřím, že se někdy povede nějakou alespoň designovou změnu udělat, protože tento vzhled už je opravdu okoukaný. Zkusím se pro příští rok polepšit a alespoň částečnou změnu udělat. Snad to vyjde J. A jakmile se dočkáme toho, že Davidův klub v Miami vstoupí do MLS, můžete se těšit i na články a statistiky z utkání, jako tomu bylo v době, kdy David hrál. Obecně k Miami týmu plánuji vytvořit sekci s informacemi, ale až to bude víc aktuální. Do budoucna možná vymyslím i nějakou další soutěž.

Pokud máte nějaké nápady, co Vám na stránkách chybí, klidně pište. Když to bude realizovatelné, tak se to pokusím přidat. Obecně budu ráda za jakékoliv komentáře nebo diskuzi, dotazy, lajky. Zajímá mě například i to, zda máte zájem o pravidelné hlasovací ankety? Pište, pokud máte něco na srdci, budu jen ráda.

Zatím se mějte hezky a choďte i dál na tento web, ať vidím Váš zájem a šup do další desetiletky a třeba se nám podaří pokořit i ten milion návštěv J

Lucišek

10 let webu dbeckham.czPřidat nový komentář


Žádný komentář dosud nebyl zaslán. Buďte první!


© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání