Vyhledávání

9 let dbeckham.cz!

03. 05. 2017  14:20 - přečteno 159x

Web dbeckham.cz slaví dnes 9 let svého vzniku. Je to neuvěřitelná doba, i když mi to přijde skoro jako by to bylo včera. Pořád mě to ale baví, i když momentálně není moc času na to, abych mohla stránky nějak vylepšovat a jsem ráda, že stíhám psát alespoň články - což se snažím poctivě. Samozřejmě nepíšu o úplně každé blbosti, co se kde napíše, ale vše hlavní a důležité tu vždy najdete - i když občas třeba s malou prodlevou, ale hold pracovní tempo je někdy neúprosné. Těchto stránek se však vzdát nehodlám a chci s nimi pokračovat i nadále :-).

A teď alespoň stručná statistika:
Za 9 let existence mají stránky téměř 766 tisíc shlédnutí, což je myslím pěkné číslo. Samozřejmě od doby, co David skončil s fotbalem návštěvnost klesla, ale s tím se dalo počítat. Na stránkách bylo napsáno 4430 článků, ve fotogalerii pak najdete 21117 fotek zobrazených celkem skoro 950 tisíckrát - milion je na dosah :-) Na různých sociálních sítích má stránka dbeckham.cz skoro tisíc fanoušků, což je i jeden z důvodů, proč má smysl dále ve stránkách pokračovat. Nadále platí fakt, že obsáhlejší a aktualizovanější stránky o Davidovi na internetu nenajdete :-)

Již několikrát jsem slibovala vylepšení a změny na stránkách, ale jak již jsem psala na začátku, není na to teď vůbec čas. Pokud se ale někdy více času najde, pokusím se něco udělat - alespoň nový vzhled už by to chtělo. Články budu i dále psát tak často, jak jen to půjde a samozřejmě jak budou dostupné a s tím, že opravdu nelze psát každou blbost. To by musel mít den tak 48 hodin :-)

Doufám tedy, že stránkám zachováte svou přízeň, protože každý rok tady píši, že stránky nedělám pro sebe, ale pro vás. Kdyby na stránky nikdo nechodil, neměly by asi smysl, protože to zabere dost času a provoz stránek i nějaké peníze. Ale stále mě to baví, takže příští rok snad společně oslavíme kulaté 10. výročí :-)

Mějte se tedy krásně a budu ráda za vaše názory a komentáře.

LucišekPřidat nový komentář


Žádný komentář dosud nebyl zaslán. Buďte první!


© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání