Vyhledávání

David vydělá 71 tisíc liber za den

22. 12. 2016  10:42 - přečteno 503x

I když David Beckham již před třemi lety ukončil fotbalovou kariéru, stále vydělává tolik peněz, o kterých si mohou jiní nechat jen zdát. Díky spolupráci s oděvními značkami, prodeji parfémů atd. si jeho nová společnost Seven LLP Global přišla za pouhých 7 měsíců existence na neuvěřitelných 8,6 milionů liber. Denně tak David vydělá 71 tisíc liber (cca 2,2 milionu korun). 

„Neexistuje snad nic, co by zastavilo značku Beckham. I když už dávno odešel z fotbalu, jeho jméno je stále velmi populární. Je to chytrý a dobrý obchodník a obklopuje se dobrými lidmi. Poslední čísla jsou ohromující, to ale není překvapení,“ nechal se slyšet nejmenovaný zdroj.

I přesto ale David zůstává skromným člověkem, který si ze všeho nejvíc přeje na Vánoce dostat ponožky.
„Ponožky jsou vždycky dobré. Víš, jsem Angličan a my Britové máme rádi pěkné ponožky, takže tento rok si přeji ponožky. Victoria si zase přeje pyžamo. Má ráda pěkná, pohodlná a příjemná pyžama,“ řekl David a dodal, že i když dělá hodně do módy, stejně nejraději nosí pohodlné džíny s tričkem.Přidat nový komentář


1 | MUFC

23. 12. 2016  03:11

David Beckham je jen jeden. Je pořád stejný,férový a citlivý člověk. To je jeho in. Je takový jako když jsem ho potkal v roce 1998 v Manchesteru. A od té doby i klubu z OT. fandím celým svým srdcem! Krásné Vánoce. Paul.


© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání