Z Davidova blogu

23. 03. 2011  20:01 - přečteno 2560x

David Beckham po delší době napsal na svých oficiálních stránkách pár vět do blogu:

„Ahoj všichni.
Jsem teď zpátky v LA a už jsme měli v nové sezóně pár zápasů. Vyhráli jsme 1:0 úvodní utkání proti Seattlu před vášnivým publikem, které jistě zná a miluje fotbal a všechno to dohromady udělalo skvělé vítězství.
Náš první domácí zápas skončil remízou 1:1 s New England Revolution ve velmi silném dešti, což byly docela náročné podmínky, i když jsme si vytvořili dost šancí a bohužel měli několik neplatných gólů, ale tak to mělo ten den prostě být.
4 body z úvodních dvou her není špatný návrat a na hřišti bylo hodně povzbudivých a znamení, že se tým rozjíždí dobře, což vytváří dobré podmínky pro zbytek sezóny.
Také bych rád poděkoval všem za zprávy podpory poté, co jsme oznámili, že čekáme holčičku. Asi si dokážete představit, jak se naše rodina nemůže dočkat a jsme opravdu nadšeni.
Tento víkend určitě zaměřím svou pozornost na zápas Anglie s Walesem v Cardiffu, před naším duelem v Utahu a budu držet palce pro dvě venkovní výhry.
Opatrujte se.“Přidat nový komentář


Žádný komentář dosud nebyl zaslán. Buďte první!


© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání