Z Davidova blogu

16. 12. 2010  18:33 - přečteno 2654x

Ahoj všichni.
Fotbalová sezóna v USA skončila a Vánoce jsou skoro tady. Jsem s celou rodinou zpátky ve Velké Británii. V pondělí jsem se dostal do Manchesteru, kde jsem sledoval zápas Manchesteru United s Arsenalem. United zápas těsně vyhráli, což je rozhodně staví do dobré pozice pro rušné vánoční období, ale jsem si jistý, že se ještě může stát hodně zvratů, což je pro náboj Premier League dobré.
Dnes v noci se zúčastním předávání cen Millies, což je šance, jak může národ uctít a ocenit fantastické muže a ženy z našich ozbrojených sil. V květnu jsem navštívil vojáky v Afghánistánu a viděl jsem na vlastní oči úžasnou práci, kterou dělají. Jsem poctěn, že jsem mohl být u toho a ocenění je skvělý způsob, jak říci děkuji za všechny oběti a vše, co pro nás denně dělají.
Plánujeme celkem relaxační Vánoce ve Velké Británii a budeme dohánět s rodinou a přáteli čas, který jsme se neviděli a opravdu se na to těším. Cokoliv přes sváteční období plánujete, doufám, že se budete bavit. Uvidíme se v roce 2011.
Opatrujte se.Přidat nový komentář


1 | Lucišek (Admin)

http://www.dbeckham.cz

23. 12. 2010  10:24

Díky, tobě taky hezké svátky ;-).

2 | MUFC

23. 12. 2010  01:37

Hezké Vánoční svátky Davide, i Tvé celé rodině. A budˇ pořád takový jaký jsi. Rádi bysme tě opět viděli v našem milovaném klubu Man.United! ale samo je to na tobě. Hezké svátky i Vám "Lucišek" a za krásné stránky tohoto webu! Fans United.


© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání